X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
prezydent Andrzej Duda w Chinach

Prezydent: nowe otwarcie w relacjach z Chinami

Prezydent Andrzej Duda wrócił z kilkudniowej wizyty w Chinach. W Pekinie spotkał się z przywódcą Chin Xi Jinpingiem, a z premierem Li Keqiangiem - w Suzhou, gdzie wziął także udział w szczycie gospodarczym państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin - "16+1". Polski prezydent otworzył również Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze i spotkał się z Polakami mieszkającymi w Państwie Środka.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Azja Chiny prezydent Andrzej Duda w Chinach szczyt Europa Środkowo-Wschodnia - Chiny Tomasz Sajewicz

Andrzej Duda w Pekinie. Podpisano ważne umowy

- Mam nadzieję, że strategiczne partnerstwo Polski i Chin będzie kontynuowane - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z przewodniczącym Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinpingiem. W Wielkiej Hali Ludowej w Pekinie odbyła się uroczysta ceremonia powitania prezydenta Andrzeja Dudy oraz rozmowy dwustronne.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Azja Chiny prezydent Andrzej Duda w Chinach szczyt Europa Środkowo-Wschodnia - Chiny Tomasz Sajewicz

Andrzej Duda w Chinach. Rozmowy o jądrowej współpracy

Na szczycie państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin, szef chińskiego rządu mówił o współpracy w zakresie energii jądrowej. Przed spotkaniem w Suzhou w chińskich mediach pojawiły się zaś spekulacje dotyczące ewentualnego porozumienia w tym zakresie między Pekinem a Warszawą. W obradach szczytu uczestniczy prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Chiny prezydent Andrzej Duda w Chinach szczyt Europa Środkowo-Wschodnia - Chiny Tomasz Sajewicz

Andrzej Duda już w Chinach. Jaki jest plan wizyty?

W niedzielę późnym wieczorem czasu polskiego prezydent Andrzej Duda przybył do Pekinu, rozpoczynając kilkudniową wizytę w Chinach. Zamiar podróży ogłoszono w Polsce podczas konferencji, na której prezentowano plany na pierwsze 100 dni prezydentury. Dla chińskich władz to ważny sygnał, że – co pokazują wydarzenia ostatnich tygodni – w niespokojnym dla Europy czasie, nowy prezydent Rzeczpospolitej zdecydował się także na tak daleką podróż.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Chiny prezydent Andrzej Duda w Chinach szczyt Europa Środkowo-Wschodnia - Chiny Tomasz Sajewicz

Prezydent w Chinach. "Chcielibyśmy ożywienia eksportu"

Andrzej Duda udał się z wizytą do Chińskiej Republiki Ludowej. W niedzielę wieczorem polskiego czasu przybył do Pekinu. To pierwszy azjatycki kraj, który po zaprzysiężeniu odwiedza nowy prezydent Polski. W programie wizyty – spotkania z najważniejszymi politykami Chin, udział w szczycie przywódców państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin, a także duży komponent gospodarczy – polsko-chińskie forum biznesowe.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Chiny prezydent Andrzej Duda w Chinach szczyt Europa Środkowo-Wschodnia - Chiny Tomasz Sajewicz