Polskie Radio
Section05
reprezentacja Niemiec

Polska - Niemcy. To rywalom zależy bardziej? "Kluczowy mecz"

Podczas gdy w Polsce trwa dyskusja, czy sparing z Niemcami przed eliminacyjnym meczem z Mołdawią jest dobrym pomysłem, nasi zachodni sąsiedzi mobilizują się przed starciem na PGE Narodowym. Jak twierdzi w rozmowie z TVP Sport szef działu piłki nożnej "Bilda" Christian Falk, "Die Mannschaft" wyjdzie w piątek w najsilniejszym zestawieniu, a trener Hansi Flick traktuje ten mecz priorytetowo.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Robert Lewandowski reprezentacja Polski reprezentacja Niemiec

Niemcy w stresie przed starciem z Polską. Media grzmią

Reprezentacja Niemiec zremisowała z Ukrainą w meczu towarzyskim. Niemieckie media ostro skrytykowały grę "Die Mannschaft", a w spotkaniach z Polską i Kolumbią oczekują zwycięstwa. "W przeciwnym razie Niemcy będą dyskutować nie tylko o właściwej jedenastce na mistrzostwa Europy, ale także o selekcjonerze reprezentacji" - pisze "Bild".
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Euro 2024 Piłka nożna SPORT reprezentacja Niemiec

PZPN rozbił bank! Potężne koszty meczu z Niemcami

PZPN zapłaci niemieckiej federacji duże pieniądze za mecz w Warszawie 16 czerwca. - Za mecz z Niemcami musimy zapłacić dosyć poważne pieniądze. To nie jest tak, ze przyjeżdżają i gratisowo grają - wyjaśnił Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na antenie Polskiego Radia Białystok. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Piłka nożna SPORT reprezentacja Niemiec PZPN Cezary Kulesza Stadion Narodowy