Polskie Radio
Section05
wisła płock

Dramatyczny wypadek byłego piłkarza Wisły Płock. Carlitos w stanie krytycznym

Były piłkarz Wisły Płock Carlos Miguel Tavares Oliveira znany jako Carlitos miał bardzo groźny wypadek podczas jazdy quadem. W niedzielę, jadąc z dziewczyną po niebezpiecznej polnej drodze, zawodnik spadł z około 40-metrowego klifu. Piłkarz i jego dziewczyna znajdują się w stanie krytycznym  - poinformował portal knews.kathimerini.com.cy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła płock

Ekstraklasa: trener Legii szczerze o meczu w Płocku. Vuković: mieliśmy szczęście

Legia Warszawa wygrała w piątkowym meczu trzeciej kolejki PKO BP Ekstraklasy z Wisłą Płock 1:0, ale jej gra wciąż nie może zadowalać stołecznych kibiców. Z występu swoich podopiecznych w Płocku zadowolony nie był też trener "Wojskowych" Aleksandar Vuković. - Mieliśmy szczęście - przyznał Serb po meczu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna Legia Warszawa wisła płock

Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock. Cios za cios, wicemistrz Polski wciąż bez wygranej

Lech Poznań zremisował 2:2 (0:1) z Wisłą Płock w meczu 2. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. W 17. minucie wynik otworzył pomocnik gości Mateusz Szwoch, który pewnie wykonał "jedenastkę". Wyrównał w 57. minucie Szwed Mikael Ishak, a 11 minut później na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Jakub Kamiński. Gola na wagę remisu strzelił w 88. minucie z rzutu karnego Patryk Tuszyński.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Lech Poznań wisła płock SPORT Piłka nożna