Angelo Mike: detroit techno do dziś mnie zachwyca - Techno grane szybko i mocno króluje teraz w polskich klubach. Brzmi dokładnie tak, jak to sprzed laty - mówi legenda polskiej sceny elektronicznej Angelo Mike. Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna MUZYKA Norbert Borzym
Wyrwana z piekła alkoholizmu i narkotyków Pani Kasia w świecie alkoholu i używek tkwiła przez 15 lat. - Nałóg ograbiał mnie stopniowo ze wszystkiego. Praca, przyjaźnie, pasje. To wszystko powoli umierało - wspomina. Zobacz więcej na temat: Rafał Porzeziński uzależnienia
"Basti" i jego muzyczna droga śladami historii - Kiedy mówimy o naszych bohaterskich walkach i bitwach, coś mnie łechce w sercu. Wierzę, że kiedy zajdzie taka potrzeba, wszyscy staniemy murem - mówi raper Zbigniew "Basti" Woźniak. Zobacz więcej na temat: Lech Makowiecki historia Polski MUZYKA patriotyzm
Wyśpiewana historia Polski Do rzadkości należą współczesne muzyczne opracowania poświęcone historii Polski sprzed wieku. Zobacz więcej na temat: Trójka
Sport warszawski w służbie niepodległej Polski Z okazji 140-lecia sportu w Warszawie i 100-lecia sportu w niepodległej Polsce odbędzie się konferencja naukowa zorganizowana przez Muzeum Sportu i Turystki, Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie oraz Towarzystwo Miłośników Historii. Zobacz więcej na temat: Katarzyna Jankowska niepodległość HISTORIA
Stosunki polsko–niemieckie z UE w tle Różnice między Polską a Niemcami w sprawach Unii Europejskiej. Zobacz więcej na temat: