Czernecki i Rozbicki - różne oblicza aktorskiego fachu

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2013 13:40
Jeden z nich jest dyplomowanym aktorem, drugi cały czas zastanawia się, czy bliżej mu do muzyki czy do świata filmu. Sobotnie popołudnie w Czwórce spędzimy z Michałem Czerneckim i Nikodemem Rozbickim.
Nikodem Rozbicki w filmie Bejbi Blues
Nikodem Rozbicki w filmie "Bejbi Blues"Foto: mat. promocyjne

Niedługo zobaczymy go w filmie „Miasto” Jana Komasy, pojawi się także w „Wałęsie” Andrzeja Wajdy, a wcześniej widziano go w „Wojnie polsko-ruskiej”, „Sprawie Janusza W.”, czy filmie „Futro”. Aktor Michał Czernecki będzie gościem najbliższego wydania "EX Magazine". I jak na aktora przystało, żeby grać w różnorodnych produkcjach – bo to nie tylko duży ekran, ale także seriale – trzeba dysponować bogatym pakietem umiejętności. Są wśród nich: gra na gitarze, śpiew, wspinaczka, narciarstwo, taniec i znajomość kilku języków. Czy jeszcze czymś może zaskoczy?

Choć dopiero zaczął swoją aktorską przygodę już może pochwalić się pracą z uznanymi polskimi reżyserami – Katarzyną Rosłaniec, czy Marcinem Koszałką. Mowa o Nikodemie Rozbickim, którego niedługo zobaczymy w filmie "Słowo" Anny Kazejak. Ma to być współczesna produkcja - dramat psychologiczny, który rozgrywa się w środowisku młodzieżowym. O szczegółach opowie sam aktor.

Na "EX Magazine" zapraszamy w sobotę 17 sierpnia, po godzinie 16.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka ex magazine
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misia Furtak: na basie uczę się grać już od 10 lat

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:00
Dziewczyna z gitarą, która muzykę ma we krwi, a w głowie milion pomysłów - taka jest Misia Furtak, gość audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Grabowski: szkoła teatralna była dla mnie jak nieustające wakacje

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 12:30
- Nigdy nie myślałem o zawodzie aktora. Za to bardzo chciałem być studentem szkoły teatralnej - tak wybór kierunku studiów wspomina znany aktor Andrzej Grabowski. I dodaje, że nie chodziło tylko o piękne dziewczyny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radek Bolewski: "Różowy album" to kolejny krok w stronę niezależności

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2013 19:10
- Nie warto życia traktować zbyt serio. Czasami trzeba założyć różowe okulary, żeby po prostu poczuć się lepiej - mówi Radek Bolewski i zachęca do słuchania "Różowego albumu" grupy Fonovel.
rozwiń zwiń