Ostatnie chwile przed występami BLACK SUN EMPIRE!

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012 14:00
Koncerty odbędą się w ramach cyklu Face The Music oraz przy okazji międzynarodowej trasy promującej najnowszy album BSE - "From The Shadows".

Gwiazda d'n'b pojawi się w piątek, 30 listopada w łódzkiej Wytwórni oraz w sobotę, 1 grudnia w klubie Forty Kleparz w Krakowie.

BLACK SUN EMPIRE to artyści reprezentujący wszystko, co najlepsze w ciemnych odmianach drum’n’bassu. Współtworzą go pochodzący z Holandii bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku. Dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań, wyklarowali swój styl i zdecydowali się działać jako BSE.

Przez wszystkie lata twórczości, poza licznymi singlami, wydali cztery pełne albumy, dzięki którym zyskali uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu.

Black Sun Empire współpracuje z takimi artystami, jak Noisia i State of Mind. Prowadzą własne wytwórnie płytowe (BSE Recordings, oBSEssions, Shadows of The Empire), wciąż pracując nad nowym materiałem i występując na całym globie, przez co zyskują miano jednej z najbardziej pracowitych grup.

Wejście od  21:00. Gwiazda wystąpi na obu imprezach około godziny 00:30.

Jako support w Łodzi zagrają Atmosphere, GineeK i Spider, w Krakowie: BC Gangsteppaz + Fatcut (Flip Da Floor / Kraków), MK Fever, Noisy Beat.

/

 

Koncerty pod patronatem Czwórki!!!


Czytaj także

Łona i Webber zagrali w Czwórce! (zobacz wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:15
Jeden z najlepszych polskich hip hopowych składów, wystąpił w audycji Hirka Wrony, gdzie na żywo i przy wsparciu żywego zespołu wykonał piosenki ze swojej najnowszej płyty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Electronic Heart” grupy Zebra

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 08:00
Oto krążek zespołu, który, eksperymentuje wokół gatunku muzycznego, jakim jest szeroko pojęty dub!
rozwiń zwiń
Czytaj także

WhoMadeWho na dwóch koncertach w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2012 10:00
Objawienie europejskiego disco-punka i electro-popu, zespół WhoMadeWho na dwóch klubowych koncertach w Polsce!!!
rozwiń zwiń