Płyta tygodnia. L.A.S. "Mieszany"

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 13:07
Drugi album formacji L.A.S. pt. "Mieszany" kontynuuje zapoczątkowany na pierwszej płycie synt-popowy charakter piosenek.
L.A.S.
L.A.S.Foto: mat. pras./Marta Pruska

Na płycie znajdujemy 11 utworów, z których pierwszy pt. "To teraz" ukazał się jako singiel jeszcze w 2015 roku. Brzmieniowo L.A.S. rozwija mocno elektroniczny klimat, wręcz taneczny, zaś tekstowo eksploruje obszary związane z umieszczeniem człowieka/bohatera w środowisku/przyrodzie. Ostatni singiel pt. "Nuda" opowiada o codziennych wyborach  związanych z podejmowaniem działań/decyzji, które pomagają przeżyć coś więcej - "by nie cierpieć już...".

Za współprodukcję odpowiedzialny jest - podobnie jak przy poprzednim albumie - Andrzej Izdebski. Gościnnie na płycie wystąpił Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff).

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Tekno - koncert na żywo w studiu Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 10:00
W środę 18 stycznia w Czwórkowym Studiu wystąpił na żywo zespół Tekno. Koncert mogliście oglądać m.in. na stronie czworka.online oraz Czwórkowym Facebooku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adam Wolski o 30-leciu Golden Life: nowe płyty i mnóstwo koncertów

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 10:00
Golden Life powstali w 1987 roku, a ich płytowy debiut miał miejsce już cztery lata później. Do dziś elektroniczna muzyka tej grupy przypada do gustu publiczności i cieszy się uznaniem dziennikarzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stage4YOU. Kto wygra występ na Juwenaliach?

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 11:19
"Stage4YOU na UW" to program, w którym zespoły i samodzielni wykonawcy mają możliwość zaprezentowania swojego talentu szerszej publiczności podczas występów na warszawskiej scenie klubu Proxima. Wydarzeniu patronuje Czwórka, a do wygrania występ na tegorocznych jUWenalach oraz wydanie maxi singla.
rozwiń zwiń