Konferencja Muzyczna Audioriver - musisz tam być!

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2012 17:29
To będzie już druga Konferencja Muzyczna Audioriver. Impreza odbędzie się w Poznaniu. – To dlatego, że Poznań kocha nas tak samo jak Warszawa, w której odbyła się pierwsza konferencja – śmiał się w Czwórce rzecznik prasowy, Łukasz Napora. Czwórka objęła to wydarzenia swoim patronatem!
Audio

Tematy konferencji intrygują, a jednym z nich będzie na przykład "kondycja polskiego życia klubowego”. – Zaprosiliśmy bardzo dużo, bardzo różnych osób – opowiada Łukasz Napora, który poprowadzi imprezę, a na co dzień jest także "czwórkowym człowiekiem od muzyki" i prowadzi na naszej antenie DJ Pasmo. – Z jednej strony będą m. in. chłopak od PR-u z klubu Esqu i Marcin Czubala – opowiada Napora. – Z drugiej, spośród DJ-ów zaprosiliśmy m .in. DJ Lexusa, który po konferencji będzie grał w chillout roomie.

Czytaj także: II Konferencja Muzyczna Audioriver

Imprezę zaplanowano na 14 kwietnia (sobota) w Poznaniu. A po konferencji oczywiście odbędzie się afterparty, podczas którego wystąpią najgorętsi reprezentanci elektroniki tanecznej ostatniego roku: Benua&Sergio, czyli wielokrotnie nagradzany duet amerykańsko-niemiecki, którego utwory nie schodziły z czołówek list przebojów. 

Zresztą na imprezę może wejść właściwie każdy. – Potrzebne jest jedynie 10 złotych… – mówi Napora. – Wchodzisz, dostajesz opaskę i możesz siedzieć od godziny 11 do 19. Na afterparty bilet jest osobny, ale każdy może go dostać. W ubiegłym roku wszystkie wejściówki bardzo szybko się rozeszły i było około 250-300 gości.

Więcej na temat Konferencji Muzycznej Audioriver dowiesz się, słuchając całej rozmowy z Łukaszem Naporą a audycji "Pod Lupą".

(kd)

Czytaj także

SuperMayer i Loadstar w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2011 11:40
W ramach specjalnego cyklu audycji "Na 4 ręce", w którym Hubert Augustyniak przypomina najlepsze koncerty z tegorocznego festiwalu Audioriver, tym razem można było posłuchać setu SuperMayera. Dodatkowo mieliśmy dla Was wywiad z Loadstar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Na cztery ręce" z Kalkbrennerem i Holdenem (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 08:00
W Czwórce wywiady z gwiazdami sceny klubowej - Paulem Kalkbrennerem, Jamesem Holdenem i Luke'm Abotem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsze gwiazdy Audioriver 2012

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 14:29
Nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów dobrej, tanecznej elektroniki – jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznych właśnie ogłasza pierwsze gwiazdy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

II Konferencja Muzyczna Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2012 10:40
Na 14 kwietnia 2012, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zaplanowano II Konferencję Muzyczną Audioriver.
rozwiń zwiń