Baaba Kulka za darmo w sieci

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2011 13:45
Zespół udostępnił w internecie singiel "Aces High" zapowiadający płytę z brawurowymi interpretacjami nieśmiertelnej heavymetalowej klasyki spod znaku Iron Maiden.

Pierwszym singlem promującym album projektu Baaba Kulka (powstałego z połączenia sił muzyków grupy Baaba i Gaby Kulki) jest utwór “Aces High”. Aby umilić fanom oczekiwanie na premierę płyty (21 marca) zespół udostępnił piosenkę do darmowego odsłuchania i pobrania.

Nowe i ze wszech miar oryginalne wersje heavymetalowych evergreenów grupy Iron Maiden, nagrane przez zespół Baaba Kulka, zostaną wydane w czterech formatach. Dla lubiących tradycyjne wydawnictwa przygotowano standardowe CD wzbogacone o koncertowe DVD, natomiast dla kolekcjonerów winyli – wysokiej jakości LP.

Wszystkich lubiących połączenie retro z nową technologią ucieszy trzeci format, który zostanie wydany w limitowanej serii. Każdy, kto słuchał Iron Maiden na kasetach, będzie miał możliwość usłyszenia coverów na starych, dobrych MC. Do kaset dołączone zostaną jednorazowe kody, umożliwiające ściągnięcie płyty z internetu w formie plików.

Jednak największym rarytasem będzie format czwarty, składający się z kasety grupy Baaba Kulka oraz odtwarzacza typu walkman wyposażonego w funkcję przewijania do przodu, automatycznego zatrzymywania na końcu strony oraz w przełącznik bass boost, podbijający niskie częstotliwości. Zestaw jest wzbogacony o słuchawki stereofoniczne. Ta superspecjalna edycja zostanie wyemitowana w niewielkiej liczbie egzemplarzy i dostępna będzie początkowo na koncertach, a następnie drogą zamówień internetowych.

Przypominamy, że Gaba Kulka prowadzi na antenie Czwórki autorską audycję muzyczną. Słuchajcie i oglądajcie - w każdą niedzielę od 14:00.

Posłuchaj „Aces High” w interpretacji Baaby Kulki.


Zobacz teledysk do oryginalnej wersji "Aces High".

Czytaj także

Senk Że w "Ministerstwie Dźwięku" - zobacz koncert!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2011 16:50
Pionierzy dancehallu i mistrzowie słowa zaprezentowali się na czwórkowej scenie w sobotę 12 lutego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gram dla ludzi, robię swoje

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2011 13:02
Za dziesięć lat muzycy będą żyli wyłącznie z koncertów - ocenia Muniek Staszczyk. Mimo 30 lat na scenie artysta nie zamierza składać broni i zapowiada nową płytę T.Love.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie odwaliło nam przez 20 lat

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 15:12
Mimo statusu grupy kultowej Hey ma nadal artystyczne skrupuły, a gitarzysta Marcin Żabiełowicz czuje się takim samym Marcinem Żabiełowiczem jak dwie dekady temu.
rozwiń zwiń