Czwórka rozgrzewa w mrozy

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2012 13:23
Gorące rytmy naszych nowych utworów pomogą Wam przetrwać atak zimy.

"Maniac" w wykonaniu Moullinexa i Peaches to jeden z utworów ze składanki przypominającej legendarne nagrania wytwórni Casablanca Records.

Obok tych wykonawców w projekcie wzięli udział m.in. Munk, Telonius i Phenomenal Handclap Band, a przypominają nagrania takich wykonawców jak Donna Summer czy Skatt Brothers.

Martin Landsky w utworze "The Composer"
odwołuje się do pasji tworzenia i miłości do muzyki z wczesnych lat ravu, polski zespół 2Cresky przypomina się utworem "Savage Kingdom", a Renton prezentuje videoklip "Czary" z nowego albumu "Niech wszystko staje się lepsze".

"Ray Charles" to pierwszy oficjalny singiel Chiddy Bang, który zapowiada debiutancką płytę wykonawców z USA - "Breakfast". Również Maverick Sabre wydaje w lutym album. Na krążku "Lonely Are The Brave" znajdzie się utwór "No One". W wersji singlowej możemy tam znaleźć remixy TC, Stinkahbell, Roska oraz Wideboys & New Machines.

Yasmin po dobrym roku kiedy jej singiel trafił do Top 15 atakuje nową piosenką "Light Up (The World)". Szanse na wzrost popularności ma duże - utwór wyprodukował legendarny Shy FX, a w nagraniu wzięła udział sama Ms Dynamite.

Czytaj także

Hotel Kosmos zagrał w Czwórce! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2011 09:10
Hotel Kosmos powstał w pierwszych latach XXI wieku i od początku podążał własną ścieżką muzycznych poszukiwań, mieszając wpływy mainstreamowe z eksperymentami w duchu dwudziestowiecznych awangardystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

R.U.T.A. z koncertem "Pieśni Buntów Białorusi, Rosji, Ukrainy" w Czwórce! (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 18:00
Zapraszamy do obejrzenia koncertu "R.U.T.A. na Uschod” - "Pieśni Buntów Białorusi, Rosji, Ukrainy", który odbył się w "Ministerstwie Dźwięku"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubioza Kolektiv - koncert bośniackiej legendy

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2014 15:00
Dubioza Kolektiv, grupa, której sławę przyniosły m.in. wspólne nagrania z Fun-Da-Mental, wystąpiła w "Ministerstwie dźwięku". Zapraszamy do obejrzenia koncertu i galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.
rozwiń zwiń