rozGRYwka: Czym różni się prezes od dyrektora?

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 19:24
Szybka, dynamiczna i kreatywna - taka jest "Pictomania", gra na którą długo czekali polscy fani. A skoro planszę mamy już na stole, czas wziąć flamastry w dłoń i do dzieła!
Audio

W "Pictomanii" każdy z graczy rysuje nie tylko rysuje wylosowane hasło, ale też próbuje odgadnąć, jakie hasło rysują pozostali. Nikt nie ma dostatecznie dużo czasu, aby narysować dzieło sztuki. Ale ten, który potrafi szkicować kluczowe szczegóły hasła kilkoma liniami, ma więcej minut, aby odgadnąć hasła pozostałych.
99 dwustronnych kart z hasłami, na których łącznie jest ich ponad 1000 na długo gwarantuje ciekawe rozgrywki: - Na najwyższym, czwartym poziomie już nie ma tak lekko, bo hasła są bardzo podobne. I tak na przykład gracz musi zmierzyć się z zadaniem narysowania nie prezesa, nie szefa, nie dyrektora tylko kierownika! A czym te funkcje różnią się na kartce? - śmieje się jeden z graczy.
Gra jest starannie wydana, w zestawie oprócz kart znajdują się także flamastry oraz gąbki do zmazywania. Jej autorem jest Vlaada Chvatil. Obecnie to jeden z najbardziej cenionych autorów gier planszowych. Do jego największych dzieł można zaliczyć "Galaxy Trucker", "Space Alert" czy też najnowszy hit "Dungeon Lords".
Zobacz jak "Czwarty wymiar" ścierał się na flamastry i kreski i posłuchaj oceny ekspertów. Plik dźwiękowy oraz wideo dołączone są do artykułu.
kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

rozGRYwka: "SmallWorld"

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2012 19:37
Krasnoludy, czarodzieje, amazonki, giganci i orki. 14 gatunków, 20 specjalnych mocy i jeden cel: zwyciężyć inne nacje i zająć jak największe terytorium. "Czwarty Wymiar" testuje "SmallWorld".
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: Nie pękaj Prosiaczku!

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 19:40
Zobacz, jak apetycznie zjada hamburgery prawdziwy mistrz kuchni! Ale uważaj, bo ma on niepohamowany apetyt, który rośnie w miarę jedzenia. A kto przekarmi Prosiaczka - odpada z gry!
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: Zaszalej z gotówką

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 12:41
Nowy patent na starą zabawę z bankomatem w roli głównej. Monopoly w nowej odsłonie to świetna zabawa zarówno dla najmłodszych jak i dla rodziców.
rozwiń zwiń