Nie wszystko złoto - Adamek wygrywa przed czasem (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2010 10:09
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują zwycięstwo Tomasza Adamka oraz decyzję o zachowaniu na stanowisku trenera kadry siatkarek Jerzego Matlaka.
Audio

Piąta walka w kategorii ciężiej i piąe zwycięstwo Tomasza Adamka. Po Andrzeju Gołocie, Jasonie Estradzie, Chrisie Arreoli i Michaelu Grancie, w nocy z czwartku na piatek polskiego czasu,  siłę pięści "Górala" poznał Vinny Maddalone...

Niektórzy mogą twierdzić, że był to najłatwiejszy do tej pory przeciwnik Adamka, ale... No własnie... Nie jest to znów pięściarz służący innym za "mięso armatnie". Dość powiedzieć, że z 41 stoczonych walk przegrał 7 i tylko jednemu przeciwnikowi udało się zakończyć walkę z nim wcześniej niż to uczynił Tomasz Adamek. A był to... słynny Evander Holyfield, z którym w 2007 roku Amerykanin włoskiego pochodzenia wytrzymał niespełna 3 rundy.

Adamek dokonał "egzekucji" w piątym starciu i teraz może spokojnie czekać na walkę o tytuł...

Kiedy? Podobno nie wcześniej niż jesienią przyszłego roku...

Z kim? Tu tez nie ma jeszcze jasności.

 

 


Może będzie to Władimir Kliczko - mistrz świata Federacji IBF i WBO, który ostatnio odwołał swoją walkę z Derrickiem Chisorą, tłumacząc się kontuzją mięśni brzucha i ma pałzować podobno aż 4-6 miesięcy. 
Może będzie to drugi z braci Kliczków - Witalij... - mistrz świata federacji WBC. Ten całkiem niedawno pokonał na punkty "leciwego" Shannona Briggsa, a nieco wcześniej pozbawił złudzeń o tytule Alberta Sosnowskiego.
Trzeci z potencjalnych przeciwników Adamka to David Haye - mistrz świata federacji WBA. Na swoim koncie ma on między innymi wygrana z rosyjskim gigantem, ważącym ponad 140 kg, Nikołajem Wałujewem.

Który z tych bokserów będzie przeciwnikiem Adamka?  
Możliwe, że... żaden z nich, gdyż do jesieni przyszłego roku mistrzowskie pasy mogą jeszcze zmienić właściciela i nie jest wykluczone, że z którymś z nowych mistrzów będzie walczył o tytuł nasz pięściarz. Może to będzie Aleksander Powietkin, a może Rusłan Czagajew? Dziś jeszcze na to pytanie nie poznamy odpowiedzi.

O walce Adamka oraz o decyzji o pozostawianieu Jerzego Matlaka na stanowisku trenera reprezentacji Polski siatkarek w piątkowym "Nie wszystko złoto..." dyskutowali Tomasz Burnos i Darek Matyja (posłuchajcie załączonego pliku dźwiękowego). 

Darek Matyja       

Czytaj także

Nie wszystko złoto: bezpodstawne nadzieje medalowe

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 10:00
Siatkarki przegrały 0:3 z Rosją i mają już tylko czysto teoretyczne szanse na medal mistrzostw świata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Dudek posłańcem Mourinho

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2010 13:48
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują "aferę kartkową" oraz zastanawiają się nad fenomenem Adama Małysza...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - "Nieloty" zamiast "Orłów"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2010 08:39
Słaby występ skoczków na inaugurację Pucharu Świata w Kuusamo i 15. kolejka Ekstraklasy piłkarskiej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Lodowy sukces Lecha...

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2010 09:37
Według włoskiej prasy to pogoda wyeliminowała Juve z LE. Futbolowy Katar i sporty zimowe...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie wszystko złoto - Walka Dragona, której nie było (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2010 10:51
7 XII 2010 w kolejnym odcinku "Nie wszystko złoto..." Tomasz Burnos i Darek Matyja komentowali dziwną walkę Alberta Sosnowskiego oraz zastanawiali się nad formą polskich skoczków.
rozwiń zwiń