Psy szczekają... karawana jedzie dalej

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2012 12:00
Euro 2012 możemy już tylko oglądać, gdyż Polacy nie wyszli z grupy. Czy teraz jest odpowiedni czas na rozliczenia, a może zaczekać do zakończenia mistrzostw Europy.
Audio

Drugi współorganizator mistrzostw Europy - Ukraina dziś będzie przeżywał niespotykane emocje. Reprezentacja tego kraju ma wciąż szanse na awans do ćwierćfinałów, ale musi dziś pokonać Anglię. Czy to się uda? Przekonamy się dziś wieczorem. Niby emocje związane ze startem Polaków w Euro 2012 już opadły - ale to tylko pozory. Teraz mamy emocje związane z rozliczeniami - czy prezes Lato będzie kandydował ponownie na stanowisko szefa PZPN? Kto zastąpi Franciszka Smudę na stanowisku selekcjonera kadry? To tylko niektóre z pytań. No ale o czymś mówić trzeba skoro już nie można zastanawiać się w jakim składzie zagramy w kolejnym meczu, czy na bramce będzie stał Tytoń czy Szczęsny i czy pokonamy kolejnych rywali. 

A wystarczyło pokonać Czechów i teraz cała Polska mówiłaby o taktyce meczu przygotowanej na Niemcy, chwaliła intuicję Smudy i zastanawiała się czy ten Lato aby na pewno jest taki zły...

 

Darek Matyja

Czytaj także

Pokonać Czechy! czyli jak kibic z kibicem

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 10:24
Dwa mecze w mistrzostwach Europy i dwa remisy po 1:1. Najpierw z Grecją potem z Rosją. Polska wciąż z szansami na awans do ćwierćfinału Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórkowa strefa kibica - przegrana z Czechami

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 06:00
Miało być zwycięstwo i wielka feta kibiców. Miały być sztuczne ognie i eksplozja radości. Pozostał żal po niewykorzystanej szansie awansu do ćwierćfinału Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro bez naszych - "show must go on"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 09:00
Jak będą zachowywać się polscy kibice gdy w Euro 2012 nie gra już nasza reprezentacja? Czy entuzjazm opadnie? Czy będą wciąż cieszyć się oglądając futbol na światowym poziomie, czy też skupią się na poszukiwaniu winnych porażki?
rozwiń zwiń