Euro bez naszych - "show must go on"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 09:00
Jak będą zachowywać się polscy kibice gdy w Euro 2012 nie gra już nasza reprezentacja? Czy entuzjazm opadnie? Czy będą wciąż cieszyć się oglądając futbol na światowym poziomie, czy też skupią się na poszukiwaniu winnych porażki?
Audio

Piłkarze pożegnali się z Euro 2012 meczem z Czechami oraz z kibicami odwiedzając warszawską Strefę Kibica. To ładny gest - podziękowanie za doping, który towarzyszył naszej reprezentacji w każdej minucie meczów rozgrywanych podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Polska już nie gra, a inni walczą dalej. Do Grecji i Czech wczoraj dołączyli Niemcy i Portugalczycy. Dziennikarz Rzeczpospolitej - Stefan Szczepłek uważa, że nasz zespół narodowy zagrał na miarę swoich możliwości i nie ma pretensji do piłkarzy. Niegdyś jeden z najlepszych napastników kadry - Dariusz Dziekanowski twierdzi natomiast, że tę grupę mogliśmy nawet wygrać i uważa, że już najwyższy czas na zmiany - nie tylko na stanowisku trenera reprezentacji...
Posłuchajcie załączonego materiału dźwiękowego - tam wypowiedzi Stefana Szczepłka i Dariusza Dziekanowskiego, tam także więcej o Euro 2012 na Ukrainie oraz garść informacji o... bogatym "życiu wewnętrznym fontann".

 

Darek Matyja 

Czytaj także

Konkursowa zabawa "Strzel w dziesiątkę - ustrzel czwórkę"

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 09:00
Znamy już zwycięzcę naszej konkursowej zabawy. Wiemy kto został Czwórkowym Ekspertem Euro 2012 i kto wygrał iphone'a 4. Piłkarskim Ekspertem Czwórki został... TOM.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórkowa strefa kibica - przegrana z Czechami

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2012 06:00
Miało być zwycięstwo i wielka feta kibiców. Miały być sztuczne ognie i eksplozja radości. Pozostał żal po niewykorzystanej szansie awansu do ćwierćfinału Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Adamek poprawił humor kibicom

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2012 10:30
Emocje związane z Euro 2012 nieco opadły wraz z pożegnalnym występem naszej reprezentacji w meczu z Czechami. Na otarcie łez mogliśmy cieszyć się z kolejnej wygranej Tomasza Adamka na zawodowym ringu.
rozwiń zwiń