Czwórka w Poznaniu. Skaczmy razem w Jump Arenie!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 11:12
Halo Wielkopolska! Rozskakana impreza? Oczywiście, że nie może tam nas zabraknąć. Tym razem ekipa Czwórki oderwała się od ziemi skacząc pod sam sufit w Parku Trampolin Jump Arena Poznań Rataje. 
Audio
  • Zawodnicy Artur Zakrzewski, Adrian Rybicki oraz Malwina opowiadają o Jump Arenie (PlenAir/Czwórka)
  • Artur Zakrzewski - drużynowy mistrz Polski, medalista MŚ o skokach na trampolinie (Dajesz Radę/Czwórka)
  • Janek Kruczkowski o nocnym koncercie w Poznań Jump Arena (Będzie Głośno!/Czwórka)
Piotr Galus w Jump Arenie
Piotr Galus w Jump ArenieFoto: Czwórka

Czwórka zagościła w poznańskiej Jump Arenie w piątek, 9 lutego! Od godziny 14 do 22 imprezę rozkręcał nasz dziennikarz Janek Kruczkowski, 1/2 kolektywu Burnin Beats. 

Na miejscu czekała na Was masa atrakcji! Między godziną 16 a 17 mogliście obserwować, jak na żywo nadajemy audycję z Jump Areny. Wspólnie z trenerami ścieżki akrobatycznej, gladiator areny czy liny do wspinaczki spróbowaliśmy swoich sił i pytaliśmy o to, jakie partie mięśni rozwijają się podczas zabawy i ćwiczeń. Prowadzący audycję Piotr Galus, podjął próbę samodzielnego pokonania Ninja Areny, czyli ekstremalnego toru przeszkód. Będziecie mogli posłuchać wywiadu z Mistrzami Polski w skokach na trampolinach - Arturem Zakrzewskim i Dominikiem Figalakiem.

Przez cały dzień w Jump Arenie organizowane były konkursy, animacje i wspólne próby pokonania Ninja Areny, Gladiator Areny, ścieżki akrobatycznej i wielu innych. Ponadto co godzinę mogliście obserwować pokazy skoków w wykonaniu samych Mistrzów Polski.

plenair lodowa arena.JPG
Czwórka w Arenie Lodowej. "Na łyżwach też dajemy radę"

Relacji z Jump Areny mogliście słuchać w audycji specjalnej PlenAir (godz. 16.00-17.00), a także w "Dajesz Radę" i "Będzie Głośno" oraz w "Wiadomościach Radiowej Czwórki".

***

mat. pras./kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Karol Strasburger - dowcipnie o sobie

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 08:30
Mówisz "Familiada", myślisz Karol Strasburger i jego żarty. Więcej o poczuciu humoru, ale nie tylko opowie sam zainteresowany!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karina Zuchora. Jej miejsce jest w kuchni!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2016 12:00
- Kiedyś biegałam po bieżni, dziś latam między garnkami z poparzonymi rękami - deklaruje Karina Zuchora, była lekkoatletka, obecnie szef kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klaudia Antos i Michał Kalcowski. Przez życie tanecznym krokiem

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 11:30
- Przygoda z tańcem zaczęła się u nas od teledysków. Oglądaliśmy i tańczyliśmy razem z Michaelem Jacksonem i Missy Elliott. To, co kiedyś było zabawą, z czasem stało się sposobem na życie - mówią młodzi tancerze, Klaudia Antos i Michał Kalcowski.
rozwiń zwiń