X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka w podcastach! Słuchaj nas jeszcze więcej!

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2020 11:58
Gramy dla was 24 godziny na dobę. Rozmawiamy, informujemy, polecamy, sprawdzamy. Serwujemy muzykę, newsy, zabieramy Was w światy kultury, nauki, sportu, psychologii, e-sportu. Trzymamy rękę na pulsie. Jeśli chcecie więcej, to zapraszamy na Podcasty Czwórki.
Podcasty Polskiego Radia
Podcasty Polskiego RadiaFoto: polskieradio.pl

1 stycznia Polskie Radio uruchomiło własną platformę podcastową – Podcasty Polskie Radio>>> Jest tam też Czwórka. W gąszczu dźwięków odnajdziecie podcasty naszych dziennikarzy. To materiały, których nie usłyszycie na naszej antenie, ale w sieci możecie z nich korzystać wielokrotnie.

"Strefa Prywatna", "Rejon Ruchu", "Animalsi", "Technologie 4.0", "Strefa Gamingu" czy "Odjechani", to podcasty, w których usłyszycie naszych dziennikarzy.

Strefa Prywatna – To podcast ułatwiający komunikację, pomagający zrozumieć nasze myśli i uczucia. Kiedy poznajemy mechanizmy decydujące o naszych wyborach, decyzjach, radościach, szczęściu czy problemach jest nam łatwiej żyć. Jest tu dużo psychologii, bo sfera psychiczna jest motorem wszystkiego: miłości, bliskości, szczęścia i sukcesu. Zapraszają Kuba Jamrozek i Piotr Firan

Rejon Ruchu - To podcast dla wszystkich, którzy uprawiają sport i tych którzy dopiero o nim myślą. Sport to adrenalina, sprawność, dobry wygląd, uroda, pasja i endorfiny, nowe znajomości, rywalizacja i zdrowie. W ten świat zabierają nas Karina TerzoniPiotr Galus.

Animalsi To opowieści o tych, którzy są wierni, bezinteresowni, oddani i w nas zapatrzeni. Ale też od nas zależni. Warto wiedzieć jak o nich dbać, aby razem żyło się nam dobrze. Podobno zwierzęta wyczuwają dobrych ludzi. Aby z kolei polubić zwierzęta trzeba je poznać. A poznać je pomagają Kacper KowalczykAnna Hardej i Patryk Kuniszewicz.

Technologie 4.0 - Nowe technologie, ekologiczne rozwiązania, aplikacje, trendy, oprogramowanie, robotyka - czyli wszystko, co czyni świat wygodniejszym. To podcasty przygotowywane przez Kubę Marcinowicza i Mateusza Kulika.

Strega Gamingu - ​ Gamerzy i gamerki  i sport, rywalizacja, pasja, adrenalina w grach komputerowych. Aktualne informacje ze świata e-sportu i szeroko rozumianego gamingu. Za tym pasmem, stoi dobrze Wam znany z Czwórkowej anteny Łukasz "Jeffrej" Chmiel

Odjechani We wszystkie strony świata, na krótko i całkiem długo, za ostatni grosz lub oszczędności całego życia. Podcast o ludziach i ich największej pasji - podróżach. Zapraszają na niego Justyna MajchrzakMichał Piwowarek. ​

Nasze podcasty na platformie podcastowej Polskiego Radia najłatwiej znajdziecie klikając w serwisie Podcastów w słowo ANTENY przy boksie wyszukiwarki, a następnie wybierając Czwórkę.


polskieradio.pl polskieradio.pl

Na Czwórkowej podstronie podcastów znajdziecie wszystkie nasze kanały. 


polskieradio.pl polskieradio.pl
Podcasty Czwórki dostępne są także w innych popularnych serwisach podcastowych. 
pj/kul
Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak