Rosalie. i wakacyjne podróże - słuchaj nas w czwartek!

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2020 13:53
Zaprosimy na spotkanie z Rosalie., dowiemy się też, jak czytać etykiety na kosmetykach do włosów i co na nich znajdziemy, a także powiemy, dlaczego warto "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady".
Rosalie. w studiu Czwórki
Rosalie. w studiu CzwórkiFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Pierwsze słyszę 7.00-9.00 - Zagraniczne festiwale a pandemia - czy będą odbywały się wyłącznie online, czy z publicznością? Jakie są plany organizatorów?

Stacja Nauka 12.00-13.00 - emolienty, proteiny i humektanty - czyli jak nawilżać latem włosy i jak czytać etykiety kosmetyków do włosów.

Dajesz radę 14.00-15.00 - A może tak rzucić to wszystko i wyjechać na wieś, kupić domek i wynajmować pokoje? Agroturystyka to popularna forma wypoczynku, więc może iść w tym kierunku. Jak to jest prowadzić dom otwarty, czy da się z tego żyć i czy mając gości jest szansa na odrobinę prywatności? Zaprasza Dominika Klimek.

Dziewczyny grają 19.00-20.00 - muzyczna godzina z propozycjami od Rosalie.,​ które dobrze się zgrają z "nicnierobieniem" na kocu w przydomowym ogródku.

Strefa Prywatna 20.00-21.30 - W Polsce blisko 6 mln osób miesięcznie poszukuje miłości w Internecie. Ile z tych poszukiwań kończy się sukcesem? Jakie błędy popełniają ci wciąż samotni? Kuba Jamrozek porozmawia o tym z Joanną Godecką - terapeutką, autorką książek psychologicznych oraz  Sylwią Stodulską-Jurczyk - zarządzającą działem porad na jednym z portali randkowych. 

Literatura

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Widżeje - to oni robią z koncertów widowiska

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 11:35
Kuba, Michał i Tomek, czyli Visual Family Collective, to widżeje, którzy odpowiadają za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki podczas odbywającego się 8 i 9 września Up To Date Festival w Białymstoku. W Czwórkowym "TOP" artyści zdradzają tajniki swojej profesji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O bohaterze książki "Młynarski. Rozmowy": dla Młynarskiego każdy przecinek musiał coś znaczyć

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 12:45
- Kiedy pracowaliśmy nad tomem wierszy "Od oddechu do oddechu" to wydawało się, że Wojciech Młynarski napisał ok 2 tys. piosenek. Dziś mamy pewność, że jest ich ponad 3 tys. nie licząc prywatnych archiwów arytstów, dla których pisał - mówił Michał Nalewski z Prószyński i S-ka.
rozwiń zwiń