Muzyka, finanse młodych i bezpieczny internet - słuchaj nas w środę

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 14:03
Zaprosimy na spotkanie z Martą Złakowską, którą usłyszeć można na nowym albumie Tricky'ego, powiemy także o problemach finansowych młodych Polaków.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: shuttesrstock/Natalia Bostan

Muzyczny Lunch 13.00-14.00 gościem Uli Kaczyńskiej będzie Marta Złakowska - polska wokalistka śpiewająca w większości nagrań na nowym albumie słynnego Brytyjczyka Tricky'ego i od kilku lat występująca z nim na koncertach.  "Fall To Pieces" - nowy album legendy muzyki trip-hop - jest Płytą Tygodnia w Czwórce i można ją wygrać w audycji.

ZOBACZ WIĘCEJ Płyta tygodnia Czwórki - "Fall To Pieces" Tricky

Źr. Trickyofficial/Makes Me Wonder feat. Marta
Czat Czwórki 15.00-17.00 - na czym zależy młodym Polakom? Jakie problemy dostrzegamy? O co walczymy? W audycji m.in. o obywatelskim projekcie ustawy wprowadzającej obowiązek zatrudnienia psychologa w każdej szkole, przygotowanym przez poznańską Fundację na rzecz Praw Ucznia, której najstarszy członek ma lat 19. TOP Czy warto korzystać z "bezpiecznego komunikatora"? Co to znaczy, że niektóre z komunikatorów uważane są za bezpieczne, a inne nie?
Noc Rezydentów 22.00-00.00 - Anja Kraft, czyli Anna Krawczyk zaprezentuje wydawnictwa płytowe w stylu techno. Obok zagranicznych produkcji pojawią się także nowości z polskiej sceny elektronicznej. Jak zwykle nie zabraknie też informacji o nowych wydarzeniach muzycznych. 
***
mat. pras./kd
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Feng shui. "To filozofia, a nie przestawianie mebli"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 13:50
- "Feng" to wiatr, "shui" to woda. Feng shui to życie w bliskiej więzi z naturą i przyrodą - wyjaśnia Ania Liu, autorka bloga "Chiny z Anią".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Avant Art Festival. W Warszawie i we Wrocławiu trwa święto muzyki

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 12:30
Maciej Maciągowski, Sneaky Jesus, VTSS, Tonfa, Polonka czy Mike Majkowski - lista artystów, których usłyszeć mogliśmy na scenie Avant Art we Wrocławiu jest bardzo długa. A przed nami Warszawa. Trwa 13. odsłona tego festiwalu muzycznego. 
rozwiń zwiń