"Jak podnieść jakość swojego życia?" - zobacz webinar Jakuba B. Bączka

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2020 12:25
Zapraszamy na trzeci webinar w cyklu Czwórki "Postaw na rozwój!". Jan Mela i Artur Sójka - to dotychczasowi prelegenci, teraz webinar pt. "Jak podnieść jakość swojego życia?" prowadził Jakub B. Bączek - trener mentalny i motywacyjny. Zapraszamy do oglądania!
Jakub B. Bączek
Jakub B. BączekFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

jan mela 1200.jpg
Jan Mela: w życiu ważne jest, by mieć dokąd wracać

Zaledwie 4 na 10 młodych osób deklaruje zadowolenie z wykonywanych obowiązków zawodowych. O odczuwaniu takiej satysfakcji zapewnia 63 proc. pracowników w wieku 45-64 lat. To wyniki Raportu Randstad "(Nie)spełnienie zawodowe Polaków". Według autorów badań, im pracownik ma większe doświadczenie zawodowe, tym jest bardziej spełniony w swojej pracy. Z kolei firma rekrutacyjna Michael Page "Confidance Index" w badaniu "Confidence Index" za ostatnio kwartał 2019 wskazuje, że dla prawie połowy Polaków niezadowolenie z wysokości wynagrodzenia jest jednym z głównych pretekstów do poszukiwania nowego zajęcia.

Czytaj także:

Artur sójka 1200.jpg
"Networking receptą na sukces zawodowy" - zobacz webinar Artura Sójki

Jak budować swoją karierę zawodową, aby być z niej zadowolonym? Na rozwój jakich kompetencji warto postawić? Czy "wolność finansowa" jest tylko dla wybranych? Jak podnosić swoje zadowolenie w czasie pandemii? O tym opowiadał gość Czwórki. Jakub B. Bączek to trener mentalny mistrzów świata i olimpijczyków - mistrz świata w siatkówce z reprezentacją Stefana Antigi, pomysłodawca i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, autor i współautor książek m.in. "Determinacja", "Efektywność osobista i biznesowa" czy "Mistrzowskie strategie".

Czytaj także:

Marek Kamiński 1200.jpg
"Jestem zmianą" - filozofia życia według Marka Kamińskiego

Oto co na temat nadchodzącego webinaru napisał Jakub B. Bączek: "Jakość życia to nie tylko finanse, jak powszechnie się uważa. I choć w ostatnich latach sporo się w tej kwestii poprawiło (choć oczywiście COVID dołożył swoje "3 grosze"), to jakość życia Polaków spada. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w tej pogoni zgubiliśmy gdzieś siebie. Ciężej nam zrozumieć siebie samych i siebie nawzajem. Osłabiły się nasze relacje z innymi, w tym najbliższymi. Choć mamy więcej, nie potrafimy się tym cieszyć. Nieumiejętność radzenia sobie ze stresem, coraz częstsze wypalenie, a nawet epizody depresyjne, których jest coraz więcej tylko to potwierdzają. Warto przerwać to błędne koło i zadbać o to, co w życiu najważniejsze. Nauczyć się zarządzać swoimi myślami i emocjami. Popracować również nad swoją głową (poprzez trening mentalny), by zyskać właściwe spojrzenie i odzyskać blask."

ZOBACZ WIĘCEJ Webinary w Czwórce >>>
___

Dotychczas na naszej antenie odbyły się dwa webinary Pierwszy "Jestem szczęściarzem - każde doświadczenie niesie jakieś dobro", poprowadził Jan Mela - podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów, młody tata. W kolejny wtorek zaprosiliśmy na spotkanie z Arturem Sójką, trenerem, moderatorem sesji networkingowych, mówcą. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Networking receptą na sukces zawodowy". Zapraszamy w sumie na cztery webinary prowadzone przez specjalistów rozwoju osobistego.   

Webinar Jakuba B. Bączka transmitowaliśmy na naszej stronie, a także na kanale Youtubie i Facebooku Czwórki. Jednak Jakub. B. Bączek pojawi się potem w audycji  "Strefa prywatna", by podzielić się swoimi doświadczeniami ze słuchaczami Czwórki.

Jakub B. Bączek/mat. pras. Jakub B. Bączek/mat. pras.

Kolejne webinary:

  • 27.10 godz. 18-18.45 - Anita Michalska, trener i coach - "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami".

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Internetowy hejt. "Walczmy z mową nienawiści w sieci"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 17:20
"Ona ma czoło myślą nieskalane" - to jeden z komentarzy, jakie można znaleźć na popularnym portalu internetowym pod tekstem o znanej osobie. Skąd biorą się takie hejty i czy są sposoby na to, by z tymi "wyrazami uwielbienia" walczyć?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłość w czasach nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 18:35
- Restauracje, w których każdy gość musi odłożyć swój telefon do specjalnego pudełka, żeby skupić się na rozmowie, stają się coraz bardziej popularne - mówi dr Leszek Bukowski.
rozwiń zwiń