Ostatni weekend ferii zimowych w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2020 11:37
Ferie zimowe, które rozpoczęły się w całej Polsce 4 stycznia, tuż po świątecznej przerwie, będą w tym roku wyjątkowe. Postaraliśmy się o to także w Czwórce. 
Oscyp Snowboard Contest 2019
Oscyp Snowboard Contest 2019Foto: Grafika Czwórka

kordowska sara koncert gal1200.jpg
ZOBACZ TAKŻE Koncerty Czwórki >>>

W audycji "Pierwsze słyszę" zaprosiliśmy Was na cykl materiałów "Trzeba znać". Norbert Borzym opowiadał o albumach, które miały duży wpływ na współczesną muzykę. 

ZOBACZ WIĘCEJ Konkursy Czwórki >>>

"Stacji Kultura" Damian Sikorski inspirował słuchaczy do pisania piosenek, komponowania, śpiewania, grania i zakładania zespołów, opowiadając historie teledysków, płyt, czy niecodziennych kolaboracji. Jak co tydzień we wtorek zapraszaliśmy także na spotkanie z Kingą Michalską, która opowiadała m.in. o tym jak zaczynali najpopularniejsi pisarze i jak powstały ich największe hity. 

shutterstock_everest 1200.jpg
Everest. "Nie interesował mnie szczyt, tylko życie w cieniu góry"

Czytaj także:

W audycji "Stacja Nauka" - przegląd najciekawszych filmów o naukowcach i odkryciach naukowych - wtorki i czwartki.  W programie "TOP" - zaprezentowaliśmy 10 pomysłów na spotkania online. 

laboratorium badania 1200.jpg
Jak zmieniła nas pandemia? "Zaczynamy wierzyć w naukę"

W "Muzycznym lunchu" sprawdziliśmy, co gra w sieci, a w audycji "12 cali na… ferie" zaprosiliśmy Was do przygotowania miksów didżejskich. Najciekawsze z nich pojawią się na antenie Czwórki w audycji "Kluboteka". 

Posłuchaj także:

Nie zabrakło także podcastów dziennikarzy, znanych z naszej anteny. Cały czas - pod hasłem i hashtagiem​ #feriewdomu zapraszamy Was także do zabawy w naszych mediach spłecznościowych. Piotr Galus, nagrał dla Was pięć odcinków filmików, a zadaniem słuchaczy jest jak najlepiej wykonać proponowany przez nas trening i opublikować nagranie z tego wydarzenia. Nagrodzimy najaktywniejszych i najlepiej wykonujących ćwiczenia słuchaczy.

ZOBACZ TAKŻE Ferie zimowe z Polskim Radiem - propozycje dla dzieci i rodziców >>>

***

mat. pras./kd

 

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka zabawa hobby relaks
Czytaj także

Power kontra relaks, czyli co trenować pod chmurką?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2019 16:05
Piotr Galus zaprosił na "4 bieg" ze studia plenerowego Czwórki nad Wisłą. W programie m.in. przegląd bezpłatnych treningów w przestrzeniach miejskich w całej Polsce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

DIY: jak samodzielnie zrobić dywan z pomponów?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 07:36
Jakiś czas temu uczyliśmy się robić pompony z włóczki, tym razem wykorzystamy je do zrobienia dywanu.
rozwiń zwiń