Czwórka na wiosnę. Hanna Dołęgowska: kierujemy się hasłem, że nasze radio brzmi dobrze

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2021 09:00
- Zawsze kierujemy się hasłem, że Czwórka brzmi dobrze. Chodzi o brzmienie muzyczne, ale i brzmienie słów i treści, które wypowiadamy. Wiosna i maj to czas matur. Nasz program adresujemy do młodych ludzi, a egzamin dojrzałości jest ważnym momentem. Dlatego szczególnie jesteśmy z maturzystami - powiedziała Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki w PR24.
Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki
Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej CzwórkiFoto: PR4

Nauka zdalna 1200/shutter
Matura 2021. Korepetycje z Czwórką

W maju, adresowana przede wszystkim do młodych słuchaczy, Czwórka będzie towarzyszyć maturzystom w zdawaniu egzaminów dojrzałości. Oprócz emisji licznych audycji edukacyjnych, zawierających niezbędne do zdania matury informacje, młodzi reporterzy pojadą do szkół, skąd będą nadawać bezpośrednie relacje o przebiegu egzaminów. Redakcja muzyczna przygotowała także wiele atrakcji koncertowych.

"Czwórka brzmi dobrze"

Hanna Dołęgowska powiedziała, że na wiosnę Czwórka będzie szczególnie z maturzystami. - Zawsze kierujemy się hasłem, że Czwórka brzmi dobrze. Chodzi o brzmienie muzyczne, ale i brzmienie słów i treści, które wypowiadamy. Wiosna i maj to czas matur. Nasz program adresujemy do młodych ludzi, a egzamin dojrzałości jest ważnym momentem i jesteśmy z maturzystami - powiedziała.

Czytaj także:

Gość Polskiego Radia 24 podkreśliła, że z racji ważnego dla młodych czasu matur na antenie i stronie internetowej Czwórki będzie można znaleźć nie tylko muzykę i rozrywkę, ale także wsparcie i dużo wiedzy. - Treści edukacyjne to ogromny zasób przygotowany przez nasz zespół i ekspertów. Wiadomo, że matury to czas stresów, więc potrzebne jest także wsparcie psychologiczne. Mam nadzieję, że sposób, w który przygotowujemy treści, jest łatwo przyswajalny - powiedziała Hanna Dołęgowska.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy

Posłuchaj
08:06 PR24_mp3 2021_04_26-20-33-14.mp3 Hanna Dołęgowska o wiośnie w radiowej Czwórce ("Gość PR24")

***

Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadzący: Piotr Wąż
Gość: Hanna Dołęgowska (dyrektor radiowej Czwórki)
Data emisji: 26.04.2021
Godzina emisji: 20:33

dz/pj

Czytaj także

Janusz Kukuła: radio to najważniejszy sposób porozumiewania się ze społeczeństwem

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 19:57
- Rola radia jest ogromna. To najważniejszy sposób porozumiewania się ze społeczeństwem. Najważniejszy i jednocześnie najbardziej precyzyjny, bo radiem rządzi słowo. A przecież język, którym się posługujemy, to coś najważniejszego w komunikacji między ludźmi - powiedział w Polskim Radiu 24 Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń