Webinar "O matko! Co to będzie, czyli ile strachu we mnie?" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2021 09:58
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy trzy webinary, które prowadzą specjaliści rozwoju osobistego. "O matko! Co to będzie, czyli ile strachu we mnie?" to pierwszy z nich, który poprowadził ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji Michał Zawadka. 
Michał Zawadka
Michał ZawadkaFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

jakub bączek webinar 1200.jpg
"Jak podnieść jakość swojego życia?" - zobacz webinar Jakuba B.Bączka

"Autoprezentacja" to hasło przewodnie drugiej odsłony akcji Czwórki "Postaw na rozwój". Zaprosiliśmy do niej trenerów mentalnych, psychologów i specjalistów wystąpień publicznych, którzy zwrócą uwagę na umiejętności, które warto rozwijać.

Za darmo możecie zdobyć wiedzę z zakresu kompetencji społeczno-komunikacyjnych. Dzięki webinarom dowiecie się jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie. Prowadzone przez naszych prelegentów webinary można obejrzeć na kanale Youtube i Facebooku Czwórki. 

Zobacz:

Pierwszym prelegentem był ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji, autor bestsellerowych książek dla dzieci i rodziców, promotor szeroko pojętej edukacji Michał Zawadka, który poprowadził prelekcję pt.: "O matko! Co to będzie, czyli ile strachu w strachu?".

POSŁUCHAJ Rozmowa z Michałem Zawadką po webinarze >>>

Podczas 30-minutowego webinaru można było skonfrontować się z nastawieniem i jego konsekwencjami w działaniach. Zmierzyć się ze strachem i postarać się go… przestraszyć. Zastanowić się także, czy strach wpływa na nas, czy może odwrotnie i to my go sobie wymyślamy, bo jest nam z nim łatwiej. Podczas webinaru wspólnie z trenerem mentalnym można było poszukać sposobów, jak zrozumieć strach i jak działać pomimo niego.


Artur sójka 1200.jpg
"Networking receptą na sukces zawodowy" - zobacz webinar Artura Sójki

Kolejne webinary w Czwórce:

  • 10 listopada - webinar "Co w głowie piszczy, czyli co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna?" poprowadzi Mirek Urban, psycholog, pasjonat komunikacji, trener wystąpień publicznych, nieuleczalnie zakochany w storytellingu i improwizacji praktycznej oraz… początkujący iluzjonista.
  • 1 grudnia - "Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron" opowie Kaja Tomczyk, psycholożka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Prowadzi sesje indywidualnego wsparcia psychologicznego oraz pracuje jako Wellness Coach w międzynarodowej korporacji.

***

aw/mat.pras/pj

 


 

Czytaj także

Życie z narcyzem - jak uciec przed traumą?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2021 13:29
Jak wyrwać się z kręgu manipulacji, wściekłości i przeinaczeń ze strony narcyza? Gdzie szukać pomocy? Odpowiedzi poszukamy w czwartkowy wieczór.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nie masz na nic siły? "Jesteśmy pokoleniem zmęczonych ludzi"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2021 18:20
Nakaz pójścia wcześnie spać albo zakaz wyjścia na imprezę - kary z dzieciństwa stają się marzeniami dorosłych ludzi, a w sieci coraz więcej jest memów z podobnymi hasłami. Brytyjscy badacze nazwali dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków "pokoleniem ludzi zmęczonych".   
rozwiń zwiń