Koncert Marii Peszek

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2011 11:55
Laureatka Paszportu Polityki, zdobywczyni kilku Fryderyków m.in. w kategoriach Autor Roku oraz Najlepszy Album Muzyki Alternatywnej, niezwykle utalentowana i jeszcze bardziej kontrowersyjna Maria Peszek na koncercie w Delikatesach 16 września!

Na początku była „Miastomania”. Projekt składający się z płyty, przygotowanej przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim i spektaklu teatralnego wystawianego w warszawskiej Fabryce Trzciny. „Miastomania” wywindowała artystkę na sam szczyt polskiej sceny muzycznej. Jej drugi album „Maria Awaria” ukazał się we wrześniu 2009 roku i okazał się być jednym z największych wydarzeń artystycznych ostatnich lat.... Wielki sukces komercyjny i artystyczny, kilkaset koncertów w całej Polsce i za granicą, zaproszenia na występy na najważniejszych festiwalach muzycznych (Heineken Open’er, Sopot, Jarocin i OFF Festiwal) ostatecznie potwierdziły status Marii Peszek jako jednej z najważniejszych postaci polskiej sceny rozrywkowej.

Data: piątek 16.09.2011 (piątek)
Miejsce: Delikatesy Stara Rzeźnia (wejście od ul.Północnej)
Wejściówki do wygranaia na antenie Czwórki!

Maria Peszek – wybrane produkcje:
 


 

 

 

 

 

Maria Peszek koncertowo:

 


Czytaj także

"i festival"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 12:09
Pierwszy klubowy 100% drum & bass i dubstep festiwal w Polsce!
rozwiń zwiń
Czytaj także

NoBorder Music Festival

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2011 11:27
NoBorder Music Festival już w ten weekend a my znamy już pełen godzinowy line up festiwalu, który organizatorzy ujawnili właśnie na oficjalnej stronie festiwalu
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polecamy Ostróda Reggae Festival 11 - 14 sierpnia

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2011 15:04
W tym roku czeka nas prawdziwy desant współczesnego jamajskiego dancehall reggae. Po raz pierwszy w naszym kraju pojawi się jedna z największych jamajskich gwiazd w ostatnich latach - MR VEGAS wraz ze swoim zespołem THUGZ BAND. Jego live show należy już do legendarnych.
rozwiń zwiń