Indoor Triathlon. Zawody jak "prawdziwy" triathlon?

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 12:53
Pływanie, jazda na rowerze i bieganie to trzy dyscypliny sportu najchętniej uprawiane przez Polaków. W zimie warto uprawiać triathlon… w budynku. W Czwórce zachęcaliśmy do wzięcia udziału w zawodach Indoor Triathlon, czyli sprinterskim wyścigu triathlonowym pod dachem.
Audio
  • O indoor triathlonie opowiada Jakub Dróżdż (4. bieg/Czwórka)
Jakub Dróżdż i Piotr Galus
Jakub Dróżdż i Piotr GalusFoto: Czwórka

Udział w tych zawodach biorą zarówno debiutanci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z triathlonem, ale także doświadczeni triathloniści i ludzie, którzy po prostu chcą wystartować w tego typu wyścigu, a boją się zmarznąć. - To także po prostu osoby, które chcą urozmaicić swój trening - mówił organizator Indor Triathlon. - Ludzie, którzy uczęszczają do klubów fitness regularnie i tak na co dzień trenują zarówno na rowerach stacjonarnych, jak i w basenach czy na bieżni.

Zawody Indoor Triathlon odbędą się będą już po raz 5., ale jego pomysłodawcy rokrocznie organizują kilka takich imprez. Co jeszcze będzie się działo i jak Indor Triathlon rozwija trenujących? Jak wygląda trenowanie Indoor Triathlonu i zawody w tej dyscyplinie od strony technicznej i w jaki sposób można wziąć w nich udział? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Jakub Dróżdż (instruktor pływania, trener personalny, organizator 5. Indoor Triathlon)

Data emisji: 11.02.2018

Godzina emisji: 10.15

kd/ac

 

Czytaj także

Triathlon - sport, który rozwija całe ciało

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 17:20
W najbliższej audycji porozmawiamy o triathlonie, czyli dyscyplinie, która łączy w sobie pływanie, bieganie i jazdę na rowerze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daniel Formela i sportowe rekordy. Jak "zrobić życiówkę"?

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016 15:02
Najlepsze sposoby na wyrwanie kolejnych sekund, minut z czasu ukończonego wyścigu zdradzał w Czwórce Daniel Formela, wybitny trójmiejski triathlonista.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Harda - bardzo ekstremalny triathlon

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 13:24
- Harda Trhiatlon powstał spontanicznie, towarzyszy mu rodzinna atmosfera - mówi Piotr Szmyt, współorganizator Hardej. - Jego zawodnicy mają bardzo trudne zadanie, solidne wyzwanie - dodaje.
rozwiń zwiń