Bieg na 1 milę. Na starcie Quebonafide, Stasiak i ekipa Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 14:00
Na stadionie warszawskiego AWF odbyła się trzecia edycja biegu na 1 milę. Na starcie spotkać można było Taco Hemingway'a, Quebonafide i Stasiaka, a także ekipę Czwórki, która objęła to wydarzenie swoim patronatem.
Audio
  • O swoich wrażeniach i doświadczeniach po biegu opowiadają m.in. Quebonafide i Robert Korzeniowski (4. bieg/Czwórka)
Patryk Kuniszewicz, Karina Terzoni, Justyna Tylczyńska i Piotr Galus - czyli Czwórka na Biegu na 1 Milę
Patryk Kuniszewicz, Karina Terzoni, Justyna Tylczyńska i Piotr Galus - czyli Czwórka na "Biegu na 1 Milę"Foto: 1MILA.pl/Sportografia

stasiak łukasz 1200.jpg
Wings for Life World Run Polska. Sportowe starty Stasiaka

- Zastrzyk endorfin podczas takich zawodów jest podobny do tego na koncertach, ale zmęczenie także - mówił Quebonafide po zawodach. Biegacz Bartek Olszewski zaś tłumaczył, ze takie biegi są właściwie dostępne dla wszystkich, nawet tych, którzy na co dzień nie zajmują się sportem. 

Na starcie spotkać można było więc nie tylko profesjonalnych sportowców, m.in. biegaczy i triathlonowców, a także Roberta Korzeniowskiego. Pojawiła się także silna ekipa dziennikarzy Czwórki, czyli Justyna Tylczyńska, Karina TerzoniPatryk Kuniszewicz i gospodarz programu Piotr Galus. Kolejny wyścig na 1 milę odbędzie się już we wrześniu w Poznaniu, a o ostatnich wrażeniach uczestników - w nagraniu rozmów prosto z mety.  

czwórka studio mikrofon1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

ZOBACZ TAKŻE Bieg na 1 milę. Tu można poczuć się jak zawodnik Diamentowej Ligi >>>

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której gościem Piotra Galusa był też Dariusz Sobczak – niepełnosprawny narciarz, pasjonat sportów i podróżowania, który udowadnia, że niepełnosprawność nie jest wyrokiem. Rozmowa nagrana.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Data emisji: 16.06.2019

Godzina emisji: 10.07

kd/ac

Czytaj także

Aerobic capacity. "W tym biegu liczy się równe tempo"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 12:12
- W aerobic capacity biegasz tak, jak na co dzień, inna jest jednak metodyka treningowa. To trening interwałowy, podczas którego pracuje całe ciało - opowiadał instruktor tej dyscypliny Andrzej Bogdał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reebok Ragnar White Cliffs. Czwórka w biegu po białych klifach Anglii

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 13:22
Reebok Ragnar White Cliffs to ponad 270 km wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii do przebycia, ponad 24 godziny rywalizacji. W biegu wziął udział nasz dziennikarz Piotr Galus, który relacjonował na antenie Czwórki wydarzenia z trasy, ale nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg na milę. Quebonafide już wystartował, a Ty?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2019 12:00
9 czerwca 2019 w Warszawie odbędzie się 3. Bieg na 1 Milę. Jak co roku, oprócz sportowej rywalizacji, na uczestników będą na czekać atrakcje.
rozwiń zwiń