X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reebok Ragnar White Cliffs. Czwórka w biegu po białych klifach Anglii

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 13:22
Reebok Ragnar White Cliffs to ponad 270 km wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii do przebycia, ponad 24 godziny rywalizacji. W biegu wziął udział nasz dziennikarz Piotr Galus, który relacjonował na antenie Czwórki wydarzenia z trasy, ale nie tylko.
Audio
  • Wydarzenia podczas Reebok Ragnar White Cliffs prosto z Wielkiej Brytanii relacjonuje Piotr Galus (4. Bieg/Czwórka)
Piotr Galus wraz z innymi uczestnikami biegu Reebok Ragnar White Cliffs
Piotr Galus wraz z innymi uczestnikami biegu Reebok Ragnar White Cliffs Foto: Czwórka

ćwiczenia galus 1200.jpg
Po wakacjach - na trening wracamy z głową

Uczestnicy imprezy biegli wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Anglii, podziwiając wybrzeże południowo-wschodnie, nadmorskie miasta, i białe klify. - Nasza drużyna liczy dziesięć osób. W tym momencie jesteśmy na 25. odcinku trasy, a łącznie jest ich 30 - relacjonował nasz dziennikarz Piotr Galus.

Jak opowiadał wraz z pozostałymi uczestnikami polsko-czeskiej j drużyny, Ragnar White Cliffs to bieg, który rządzi się swoimi prawami, m.in. dlatego, że na czas rywalizacji nie są zamykane ulice w miasteczkach, przez które wiedzie trasa. Jak odnaleźć się podczas tego wydarzenia i jak przygotować się do tego niezwykłego biegu? Co działo się po zakończeniu rywalizacji? O tym mówiliśmy w Czwórce. Piotr Galus i pozostali uczestnicy imprezy opowiadali także o zabawnych przygodach, które przydarzyły im się nie tylko na trasie, ale także podczas całej wyprawy.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: członkowie polsko-czeskiej ekipy startującej w Reebok Ragnar White Cliffs 

Data emisji: 24.09.2017

Godzina emisji: 10.07

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aerobic capacity. "W tym biegu liczy się równe tempo"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 12:12
- W aerobic capacity biegasz tak, jak na co dzień, inna jest jednak metodyka treningowa. To trening interwałowy, podczas którego pracuje całe ciało - opowiadał instruktor tej dyscypliny Andrzej Bogdał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak poprawić kondycję przed wyjazdem w góry?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 10:28
Na wspólne rozpoczęcie lata serwujemy rozciąganie i odpowiedni trening, który przygotuje do chodzenia po górach. Który trening wybrać: cardio, czyli zwiększający wydolność organizmu, czy ten wzmacniający - głównie mięśnie ud, łydek i grzbietu, które intensywnie pracują podczas wspinaczki?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samsung Irena Woman's Run - kobiece święto biegania

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 11:37
Samsung Irena Women's Run to wyjątkowy bieg tylko dla kobiet, którego patronką jest sama Irena Szewińska. - To fajna forma spotkania ze znajomymi, ale przede wszystkim dobry sposób sprawdzenia swoich predyspozycji do biegania - opowiadała w Czwórce Aleksandra Mądzik, biegaczka i blogerka.
rozwiń zwiń