Reebok Ragnar White Cliffs. Czwórka w biegu po białych klifach Anglii

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 13:22
Reebok Ragnar White Cliffs to ponad 270 km wzdłuż wybrzeży Wielkiej Brytanii do przebycia, ponad 24 godziny rywalizacji. W biegu wziął udział nasz dziennikarz Piotr Galus, który relacjonował na antenie Czwórki wydarzenia z trasy, ale nie tylko.
Audio
  • Wydarzenia podczas Reebok Ragnar White Cliffs prosto z Wielkiej Brytanii relacjonuje Piotr Galus (4. Bieg/Czwórka)
Piotr Galus wraz z innymi uczestnikami biegu Reebok Ragnar White Cliffs
Piotr Galus wraz z innymi uczestnikami biegu Reebok Ragnar White Cliffs Foto: Czwórka

ćwiczenia galus 1200.jpg
Po wakacjach - na trening wracamy z głową

Uczestnicy imprezy biegli wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża Anglii, podziwiając wybrzeże południowo-wschodnie, nadmorskie miasta, i białe klify. - Nasza drużyna liczy dziesięć osób. W tym momencie jesteśmy na 25. odcinku trasy, a łącznie jest ich 30 - relacjonował nasz dziennikarz Piotr Galus.

Jak opowiadał wraz z pozostałymi uczestnikami polsko-czeskiej j drużyny, Ragnar White Cliffs to bieg, który rządzi się swoimi prawami, m.in. dlatego, że na czas rywalizacji nie są zamykane ulice w miasteczkach, przez które wiedzie trasa. Jak odnaleźć się podczas tego wydarzenia i jak przygotować się do tego niezwykłego biegu? Co działo się po zakończeniu rywalizacji? O tym mówiliśmy w Czwórce. Piotr Galus i pozostali uczestnicy imprezy opowiadali także o zabawnych przygodach, które przydarzyły im się nie tylko na trasie, ale także podczas całej wyprawy.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: członkowie polsko-czeskiej ekipy startującej w Reebok Ragnar White Cliffs 

Data emisji: 24.09.2017

Godzina emisji: 10.07

kd/ac

Czytaj także

Aerobic capacity. "W tym biegu liczy się równe tempo"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 12:12
- W aerobic capacity biegasz tak, jak na co dzień, inna jest jednak metodyka treningowa. To trening interwałowy, podczas którego pracuje całe ciało - opowiadał instruktor tej dyscypliny Andrzej Bogdał.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak poprawić kondycję przed wyjazdem w góry?

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 10:28
Na wspólne rozpoczęcie lata serwujemy rozciąganie i odpowiedni trening, który przygotuje do chodzenia po górach. Który trening wybrać: cardio, czyli zwiększający wydolność organizmu, czy ten wzmacniający - głównie mięśnie ud, łydek i grzbietu, które intensywnie pracują podczas wspinaczki?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Samsung Irena Woman's Run - kobiece święto biegania

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 11:37
Samsung Irena Women's Run to wyjątkowy bieg tylko dla kobiet, którego patronką jest sama Irena Szewińska. - To fajna forma spotkania ze znajomymi, ale przede wszystkim dobry sposób sprawdzenia swoich predyspozycji do biegania - opowiadała w Czwórce Aleksandra Mądzik, biegaczka i blogerka.
rozwiń zwiń