Wszystko o alkomatach

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 17:10
Być może już niedługo w autach będziemy musieli posiadać alkomat. Wybór na rynku jest bardzo duży.
Policyjna kontrola trzeźwości kierowców
Policyjna kontrola trzeźwości kierowcówFoto: policja.pl

Na kupno tego urządzenia decydują się jednak nie tylko kierowcy. W ostatnim czasie zyskało ono bardzo na popularności. Najtańsze alkomaty są jednorazowe i kosztują do kilkunastu złotych, najdroższe mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych.
Ponadto w "Czwartym wymiarze" sprawdzimy, jak działa ładowarka solarna, dzięki której możemy naładować naszego smartfona gdy nie mamy dostępu do prądu, za to mamy słoneczną pogodę. Michał Matus zaprosi na serwis multimedialny, a Kuba Marcinowicz i Kuba Jasieński przygotują przegląd prasy związanej z nowymi technologiami.
"Czwarty wymiar" w piątek 4 lipca od 16.00.

ac

Czytaj także

Windows XP - koniec tej epoki

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2014 19:00
Kończy się trwająca 12 lat era, w której królował Windows XP. - Ten system operacyjny był z nami przez długi czas i w wielu komputerach nadal rządzi - mówi redaktor naczelny magazynu T3 Marcin Kubicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec kultowych telefonów. Jaka przyszłość czeka Nokię?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2014 18:46
Firma Nokia powstała w 1865 roku. Wówczas fabryka ta produkowała masę papierniczą, następnie kable i galanterię gumową. Dopiero po przeprowadzce do fińskiego miasteczka o nazwie Nokia narodziła się korporacja, którą znamy dziś. Tam bowiem zaczęto produkować szeroko pojętą elektronikę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lotniska i samoloty są naszpikowane technologią

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 17:26
W kolejnym wydaniu magazynu "T3" w "Czwartym wymiarze" Kuba Marcinowicz i Marcin Kubicki poruszyli temat luźno związany z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym. Przenieśli się na lotniska i do samolotów, aby zobaczyć, jak tam działają najnowsze technologie.
rozwiń zwiń