Nowa odsłona Glacy

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 12:10
- W pewnym momencie Sweet Noise niejako doszedł - w moim odczuciu - do takiego punktu, po którym czekał na mnie już tylko kompromis i powtarzanie się – mówi Glaca w audycji DJ Pasmo.
Audio

Dla Glacy skończyły się czasy tylko Sweet Noise, a rozpoczęła się era My Riot. Nowy projekt artysty to efekt długich przemyśleń, ale też doświadczeń nabytych podczas dwóch lat pobytu w Los Angeles.

- Postanowiłem poświęcić czas sobie, żeby dokonać absolutnego resetu, nauczyć się nowych rzeczy, wrócić z nową wibracją – opowiada Glaca w Czwórce.

Dodaje jednak, że w pewnym momencie zaczęło mu brakować kraju. Zdecydował się na nawiązanie kontaktu z rodzimymi muzykami i powrót, aby tu zrealizować swoją wizję. Na pierwszy ogień poszedł kawałek, który jako singiel promuje album My Riot. - Napisałem tekst do utworu "Sen" i od tego wszystko się zaczęło… - mówi.

- Tytuł krążka będzie ujawniony 10 maja, za pomocą specjalnie zrobionej - zresztą przez ludzi, którzy są fanami Sweet Noise - animacji, która zajawi cały album – uchyla rąbka tajemnicy Glaca. Najprawdopodobniej jednak album ukaże się nieco później.

- Powodem jest nagły przypływ inspiracji i sił twórczych do tego, żeby jeszcze dorobić coś - co według nas - w zupełnie godny sposób przedstawi cały koncept – wyjaśnia Glaca.

 

A jeśli ciekawi Was, jak zaczęła się współpraca Glacy z Justinem z zespołu Tool posłuchajcie fragmentu audycji DJ Pasmo. Dźwięk znajdziecie w ramce z prawej strony.

KaW

Czytaj także

Kacezet i Dreadsquad w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2011 18:30
"Ministerstwo Dźwięku" zaprasza na koncert - sobota, 19 marca, godzina 18.00. Słuchaj i oglądaj.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy klip Brookes Brothers w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2011 15:33
Jeśli lubicie brzmienie kapeli Brookes Brothers, to już teraz na naszej antenie możecie usłyszeć i obejrzeć ich najnowszy klip - "Beautiful".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bumblefoot z Guns N’ Roses w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 13:50
Grałem z kilkoma polskimi muzykami, ale nie mam pamięci do imion. Lepiej zapadają mi w pamięć chwyty i muzyka – mówił w Czwórce Bumblefoot, gitarzysta zespołu Guns N’ Roses.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dj APHRODITE & mc Junior Red

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 16:30
"The boys are back in town!" - dj APHRODITE & mc Junior Red zagrają w poznańskim klubie IQ i zafundują nam solidną dawkę drum’n’bass i jungle najwyższej próby. Imprezę poleca Czwórka.
rozwiń zwiń