Muzyka świata - elektroniczny beat i brzmienia etno

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 18:04
W niedzielne popołudnie i wieczór zaserwujemy wam sporą dawkę muzyki różnych gatunków - od elektroniki, po folk.
Wyjątkowe brzmienia na antenie Czwórki już w niedzielny wieczór
Wyjątkowe brzmienia na antenie Czwórki już w niedzielny wieczórFoto: Glow Images/East News

Zapraszamy do Czwórki już od godziny 17.00. Wtedy bowiem startuje "Czwarta fala", prowadzona przez Marcina "Duże Pe" Matuszewskiego. Zaraz po niej, od godz. 18.00 na "Funkadelię" zaprosi was Marcin "Harper" Hubert. W audycji usłyszycie niemal wszystkie odmiany elektroniki - od klubowych brzmień, przez funk, soul, hip hop, aż po dancehall. - Tu nie liczy się gatunek, ani rok wydania. Tu liczy się tylko dobra muzyka! - zapowiada prowadzący. Do wygrania w Czwórkowym konkursie będą nowoczesne gramofony.
W kolejnej odsłonie "Folk Off-u", od godz. 20.00 do 22.00 Maciej Szajkowski, wraz ze swoimi gośćmi poczęstują was sporo dawką folkowego brzmienia. Tym razem w studiu pojawią się muzycy grupy Percival Schuttenbach wraz ze swoją nową płytą "Slava II - Pieśni Słowian Wschodnich", oraz Anka Mamińska, która opowie o koncercie w ramach Festiwalu Pięciu Smaków. Już od godz. 22.00 do północy o dobrą muzykę zadba Norbert "Bert" Borzym w audycji "Niedzielna sesja".
Na muzyczny wieczór w Czwórce zapraszamy w niedzielę, 16 listopada. Startujemy już o godz. 17.00!

(kd)

Czytaj także

Ania Rusowicz: nigdy nie izoluję się od fanów

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 09:23
Córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, jedno z największych odkryć muzycznych ostatnich lat na polskiej scenie - Ania Rusowicz była gościem Czwórki w niedzielny wieczór. - To jeden z pierwszych spokojnych weekendów od jakiegoś czasu, bo lato było w naszym przypadku niezwykle intensywne - zdradziła artystka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

10 lat Balkan Sevdah. "Tradycyjna muzyka nie ma prawa się zestarzeć"

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 09:00
Grupa Balkan Sevdah, wykonuje muzykę inspirowaną tradycjami z różnych regionów Półwyspu Bałkańskiego. Na koncie mają cztery płyty długogrające, m.in. "Yari Nani" (2010), i najnowszą - "Akustik" (2013).
rozwiń zwiń
Czytaj także

Söndörgő - węgierski folk, w którym słychać wiatr

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 16:50
- Podczas koncertów w Polsce dostajemy zawsze prawdziwy zastrzyk energii - opowiadają w Czwórce muzycy grupy Söndörgő, Áron i Salamon Eredics.
rozwiń zwiń