Bike Town Przemyśl. Jesteśmy na najlepszym festiwalu rowerowym w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 15:40
Przemyśl to rowerowa stolica Podkarpacia, a impreza z cyklu Bike Town to chyba najlepszy festiwal poświęcony tej dyscyplinie w Polsce. - Pokazujemy rowery z każdej strony - podkreśla Maciej Kudzbora, organizator festiwalu.
Audio
  • Bike Town Przemyśl 2017 - co działo się na festiwalu rowerowym? (PlenAir/Czwórka)
Hanna Dołęgowska i uczestnicy Bike Town w Przemyślu
Hanna Dołęgowska i uczestnicy Bike Town w PrzemyśluFoto: Czwórka

Dirt, downhill, trial - z roku na rok przybywa festiwalowych atrakcji. - W tym roku chcieliśmy podkreślić, że nasz festiwal jest dla wszystkich rowerzystów, także dla amatorów - wyjaśnia rozmówca Hanki Dołęgowskiej. - Mamy coś dla dzieciaków, mamy fajną trasę zjazdową dla starszych. Chętni mogą też popompować na pumptracku - dodaje. 

W audycji sprawdziliśmy m.in., co działo się podczas zawodów najlepszych światowych dirt jumperów, a Bartosz Krzywda i Łukasz Popowicz tłumaczyli, dla kogo jest spinning i czemu warto go spróbować. Rozmawialiśmy także z konstruktorem toru dirtowego - Dominikiem Szymańskim oraz z trialowcem Bartkiem Ćwikiem i Jerzym Mędrkiem - organizatorem City Downhill Tour.

***

Tytuł audycji: PlenAir

Prowadzą: Hanna DołęgowskaPatryk KuniszewiczNorbert Michalak

Data emisji: 30.04.2017

Godzina emisji: 14.05

kul/mg

Czytaj także

Fat Bike Race: rowerowe zawody dla twardzieli

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2017 16:44
Wyścig Fat Bike Race, który odbędzie się w Górach Stołowych, to połączenie rowerów, górskich krajobrazów i rywalizacji w najcięższych zimowych warunkach. Impreza odbywa się pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rower. Dobry jest i dla młodszych i dla starszych

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2017 10:29
Statystyki pokazują, że na rower elektryczny wsiadają głównie seniorzy, a na ten tradycyjny prawie 80 procent z nas. Jazda na rowerze nie dość, że w każdym wieku jest zdrowa to jeszcze znacznie tańsza niż inne środki transportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Diverse Downhill Contest - wyścig zawsze ekstremalny

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 14:41
Trasa na stoku góry Stożek w Wiśle stworzona została już 11 lat temu i doczekała się miana kultowej. Tam właśnie odbywają się Diverse Downhill Contest, jedne z największych i najbardziej popularnych zawodów downhillowych w Polsce.
rozwiń zwiń