X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Przemyśl

"Wyjść na prostą" - Ewelina Karpacz-Oboładze

Siostry Opatrzności Bożej pomagają dziewczynom i kobietom wyjść z najtrudniejszych sytuacji życiowych. W Przemyślu mają dom dla 40 dziewcząt, niejednokrotnie karanych lub z poważnymi problemami. Mimo to siostry się nie zniechęcają. Pomagają wyjść z sytuacji karalnych. Ostatnio otwarły kształcenie w zakresie cukiernik. Dają dziewczętom zawód. Niektóre z nich podejmują studia, zakładają rodziny.
Zobacz więcej na temat:  reportaż reportaż w Jedynce Kościół Przemyśl Ewelina Karpacz-Oboładze

Przemyśl. Debata kandydatów na prezydenta miasta

- Jestem przeciwnikiem prywatyzacji mienia komunalnego – mówił Janusz Hamryszczak. – Tylko ja jestem gwarantem tego, że cokolwiek w Przemyślu się zmieni – podkreślał Wojciech Bakun. W Przemyślu odbyła się ostatnia, przed II turą wyborów samorządowych, debata Polskiego Radia 24 z udziałem kandydatów na urząd prezydenta Przemyśla: Janusza Hamryszczaka, kandydata Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość oraz Wojciecha Bakuna  kandydata Komitetu Wyborczego Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Przemyśl wybory samorządowe 2018

Minister kultury: niezłomne jednostki pchają świat do przodu

- Jednostka niezłomna, to jednostka niezmiennie trwająca w dążeniu do czegoś istotnego dla niej. To jednostka, która działa nawet wbrew okolicznościom – powiedział w sobotę w Przemyślu (Podkarpackie) wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, który otworzył konferencję pt. "Niezłomność jednostki - trwałość wspólnoty".
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gliński POLSKA Przemyśl KULTURA

Wypadek w Leszczawie: Mykoła Ł. usłyszał zarzut. Według biegłych jechał zbyt prędko

Zarzut umyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, w wyniku czego śmierć poniosły trzy osoby, a wiele doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, postawiła w niedzielę przemyska prokuratura kierowcy ukraińskiego autokaru, który w piątek w nocy uległ wypadkowi w Leszczawie Dolnej (Podkarpackie). Prokuratura wystąpiła z wnioskiem do sądu o aresztowanie podejrzanego na trzy miesiące.
Zobacz więcej na temat:  wypadek podkarpackie prokuratura Przemyśl regiony POLSKA