Francuski muzyk John Mamann u Filipa Chajzera

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 14:00
Mamann wspólnie z portugalską piosenkarką Kiką wylansował hit "Love Life". Na swoim koncie ma też pracę z Justinem Bieberem i Jasonem Derulo.
Audio
  • Czy John Mamann zrobi karierę w Polsce? (Czwórka/Piątek, piąteczek, piątunio)
John Mamann - piosenkarz, autor tekstów i kompozytor - staje się coraz popularniejszy w Polsce
John Mamann - piosenkarz, autor tekstów i kompozytor - staje się coraz popularniejszy w PolsceFoto: Georges Biard, Wikimedia Commons

Piosenkarz jest właśnie w Polsce, a w swoim napiętym grafiku znalazł czas, żeby odwiedzić Czwórkę. Filip Chajzer zapytał go o początki kariery.

- Pochodzę z rodziny artystów, więc dosyć szybko zacząłem robić muzykę. Początkowo pisałem teksty, potem zacząłem śpiewać. Mieszkając w Miami na Florydzie, spotkałem bardzo znanego francuskiego piosenkarza i menedżera, który pomógł mi w dalszej karierze - wyznał John Mamann.

W rozmowie muzyk powiedział też, co sądzi o polskiej pogodzie i wyjaśnił, dlaczego za prawdziwą gwiazdę uważa kardiochirurga, a nie piosenkarza. W audycji można posłuchać największych hitów Johna Mamanna.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzenie: Filip Chajzer

Gość: John Mamann (muzyk)

Data emisji: 27.03.2015

Godzina emisji: 17.00

mg/mc

Czytaj także

Artysta musi dbać o samopoczucie fanów

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 15:20
W ostatnich latach znacznie zmniejszył się dystans między artystą i odbiorcą. Fani coraz częściej mają realny wpływ na twórczość swoich idoli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Hyży: realizuję swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 18:30
Znalazł się w gronie tych uczestników talent show, którym udało się zaistnieć na scenie muzycznej. - Udział w programie otwiera wiele drzwi, ale bywa, że staje się bardzo krótką przygodą - mówi Grzegorz Hyży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder - z Kaszub na światowe rynki muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2015 08:57
Jej talent doceniła sama Maryla Rodowicz. - To piękna młoda dziewczyna o pięknym głosie - mówiła artystka o Natalii Szroeder.
rozwiń zwiń