Czesław Mozil i jego Księga Emigrantów

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 18:40
Swoją muzykę określa jako alternatywny pop. Czesław Mozil pojawi się w studiu z płytą "Księga Emigrantów. Tom 1".
Czesław Mozil opowie w Czwórce o nowej płycie Księga Emigrantów. Tom 1
Czesław Mozil opowie w Czwórce o nowej płycie "Księga Emigrantów. Tom 1"Foto: Aurelia Chmiel/PR

Mozil, czyli wokalista, kompozytor, muzyk, akordeonista, a także osobowość telewizyjna i lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa, zagości w Czwórce, by opowiedzieć o swoich zawodowych planach i aspiracjach. Muzyk wydał właśnie nową - po "Debiucie", który okrył się platyną - płytę pt. "Księga Emigrantów. Tom 1" i planuje ruszyć w trasę promocyjną.

W czwartkowej odsłonie "Absolutnie Niepoważnych" Czesław Mozil opowie nie tylko o tym, co czeka fo w najbliższych tygodniach i miesiącach, ale także sprawdzi się w specjalnym "czelendżu" .

Na audycję "Absolutnie Niepoważni" w czwartek (30 października) w godz.  11.00 - 12.00. zapraszają Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski.

(kd)

Czytaj także

Jarosław Kret: chciałem być jak David Attenborough

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 20:00
Prywatnie Kret jest pasjonatem podróżowania. Z wykształcenia egiptolog, studiował też archeologię śródziemnomorską oraz afrykanistykę i kulturoznawstwo. Gdy pojechał na stypendium do Egiptu wiedział już, że przez całe życie chce zwiedzać i poznawać świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Orłoś: media publiczne są nam potrzebne jak powietrze

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 18:00
- Gdyby nie funkcjonowały media publiczne, zdani bylibyśmy na prywatne, a to byłoby złe - powiedział dziennikarz i prezenter telewizyjny Maciej Orłoś w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Small Mechanics: naprawiamy muzyczną sztampę

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2014 15:30
Small Mechanics szukają, tworzą i naprawiają. - Muzyka wymyka się nam spod kontroli. Nie przywiązujemy się do jednego gatunku - mówią członkowie zespołu.
rozwiń zwiń