Flipin: lubię hejterów, oni napędzają ruch

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 11:30
Adrian Więsak, czyli MrFlipinski, twórca kanału o grach, jest bardzo podekscytowany przed spotkaniem ze swymi fanami na MeetYT4, wydarzeniu, któremu patronuje Czwórka.
Audio
  • MrFlipinski, youtuber, opowiada o swoim kanale, fanach i hejterach oraz o innych swoich pasjach (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Flipina znają jego youtubowi subskrybenci, on liczy, że swych fanów pozna na MeetYT4
Flipina znają jego youtubowi subskrybenci, on liczy, że swych fanów pozna na MeetYT4Foto: @fifinplz/Instagram/screen z gry League of Legends

- Najwspanialsze jest to, że wreszcie będę mógł poznać swoich widzów. Oni mnie codziennie oglądają wieczorami, bo codziennie wrzucam filmiki. Oni mogli mnie już poznać, a ja nie miałem jeszcze takiej okazji - mówi gość Czwórki.

Kanał MrFlipinskiego ma już ponad 1000 filmików. Adrian Więsak cieszy się z każdego nowego sub-a. Docenia też rolę hejterów, bo jego zdaniem, to dzięki nim ta machina działa i jest ruch. 

Okazuje się, że Flipin nagrywa filmiki już od dawna, ale to nie jedyna jego pasja. Mimo że ma nadzieję, że moda na youtubowe kanały nigdy nie przeminie, to gdyby jednak tak się stało, to zajmie się fotografią albo grą na gitarze. Flipin zdradza nam, co robi w wolnym czasie, ale też opowiada o swoich początkach na YouTube.

Spotkanie MeetYT4 odbędzie się 23 stycznia w Krakowie. Czwórka jest patronem tej wyjątkowej akcji.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski

Gość: MrFlipinski, czyli Adrian Więsak (youtuber)

Data emisji: 14.01.2015

Godzina emisji: 9.00

pj/kul

Czytaj także

Agnieszka Kaczorowska: marzę o musicalu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 12:30
- W tańcu interesuje mnie nie tylko technika, ale też to, że mogę włożyć do niego duszę i zrobić show. Wykorzystuję to w "Tańcu z gwiazdami" i w moim nowym internetowym projekcie - mówi Agnieszka Kaczorowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Majka Jeżowska: nie śpiewam dziecięcych piosenek

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 11:20
- Irytuje mnie to określenie, bo piosenki dziecięce śpiewają dzieci. Wolę, jak się o mnie mówi: wokalistka familijna albo popowa - mówi Majka Jeżowska.
rozwiń zwiń