Marcin Mroczek: o nas wszyscy wiedzą wszystko

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 15:00
Marcina i Rafała Mroczków kiedyś w mediach było dużo. Dziś niechętnie udzielają wywiadów, ale "Absolutnie niepoważni" skusili jednego z bliźniaków udziałem w audycji radiowej.
Marcin Mroczek, a wraz z nim Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk
Marcin Mroczek, a wraz z nim Janek Kruczkowski i Mateusz TomaszukFoto: Czwórka

- Za wiele było nas w mediach. Ludzie i kolorowe gazety wiedzą o nas nawet więcej niż my sami - mówi Marcin Mroczek, serialowy Piotr Zduński.

Dziś aktora wciąga życie rodzinne. Od kilku miesięcy jest ojcem małego Ignacego, któremu chętnie śpiewa piosenkę "Pieski małe dwa...". - Robię co mogę przy dziecku - przyznaje w Czwórce.

Aktor wciąż występuje w serialu "M jak Miłość". Jak przyznaje, znów złapał wiatr w żagle. W wątku jego postaci wiele się dzieje, więc z przyjemnością jeździ na plan. Marcin Mroczek ma na swoim koncie też role w teatrze. W "Absolutnie niepoważnych" opowiada o tym, jak to jest grać siedemnastolatka i jak wciąż rywalizuje z bratem.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Marcin Mroczek (aktor)

Data emisji: 26.05.2016

Godzina emisji: 9.00

pj/mm

Czytaj także

"Bodo" - serial o pierwszym polskim celebrycie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015 15:40
W młodego Eugeniusza Bodo wciela się Antoni Królikowski. - W tamtych czasach artyści musieli mieć talent, żeby zasłużyć na popularność. Świat był piękniejszy i czystszy - mówi aktor.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Serial "Bodo". Portret artystycznego środowiska

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2016 15:26
O największych przedwojennych gwiazdach polskiego filmu, teatru i kabaretu w związku ze zbliżającą się emisją serialu "Bodo" mówił w audycji Artur Stachowski, varsavianista i przewodnik PTTK.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olga Kalicka. "Fajne jest to, że można się zmieniać"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:40
Magda z "Rodzinki.pl", Marietta z "Plebanii", a w dodatku najlepsza studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - Olga Kalicka była gościem Czwórki.
rozwiń zwiń