Anna Popek: tematy chodzą mi po głowie całą noc

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2017 14:00
- Jako pracownika telewizji rzucano mnie o różnych porach, w różne miejsca i musiałam sobie jakoś radzić. Dzięki temu człowiek zyskuje pewność siebie. Nie ma innej drogi, żeby stworzyć siebie, niż ta, gdy się pracuje - przekonuje dziennikarka telewizyjna Anna Popek.
Audio
  • Anna Popek o tym, czym dziś jest dziennikarstwo i jak definiuje się "lifestyle" (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Anna Popek w studiu Czwórki
Anna Popek w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Anna Popek Dziennikarz musi umieć słuchać. Teraz też w cenie jest informacja. Dobrze zatem jeśli ma własne i sprawdzone kontakty

Gość Czwórki przyznaje także, że po latach pracy w programach na żywo nadal zdarza jej się odczuwać stres, ale głównie wtedy, gdy jest nieprzygotowana. - Jeśli czegoś nie doczytam, nie dostanę na czas scenariusza muszę improwizować i wtedy trochę się denerwuję. Ale z drugiej strony improwizacja bywa fajna i na pewno jest narzędziem, z którego dziennikarz musi umieć korzystać - mówi.  

Anna Popek przyznaje także, że ostatnio najbardziej cieszy ją praca ze słowem pisanym. - Telewizja i radio mają swoje zalety, ale pióro to jest cudowny sposób porozumiewania się ze światem - mówi prezenterka telewizyjna.  

Nasz gość wspomina także swoją maturę, opowiada o przyjaźniach w show-biznesie i o tym, jak definiuje słowo "lifestyle". Mierzy się również z absolutnie niepoważnym wyzwaniem. Jak sobie z nim radzi?"

Anna Popek Żeby odwlec w czasie surfowanie w sieci, kupiłam sobie tradycyjny budzik. To on mnie budzi, a nie dźwięk telefonu

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Anna Popek (dziennikarka telewizyjna, szefowa Działu Lifestyle w PAP)

Data emisji: 4.05.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Jastrzębska zdradza sekrety gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 15:41
- Prywatnie jestem "absolutnie niepoważna". Jestem totalną wariatką i muszę się powstrzymywać, by nie powiedzieć na wizji czegoś, czego nie powinnam – żartowała w Czwórce Agnieszka Jastrzębska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Vanessa Aleksander - dziewczyna "trochę z lamusa"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 11:30
Z historii była fatalna, za to w serialach historycznych spisuje się na medal. - W ten sposób odbijam sobie stracony czas i nadrabiam zaległości - śmieje się aktorka Vanessa Aleksander.
rozwiń zwiń