Krzysztof Ibisz: moim zadaniem jest dostarczanie emocji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 15:00
- W programach na żywo najważniejsze jest przeżycie "tu i teraz". Mam świadomość, że nagle jestem w milionach polskich domów i muszę spróbowac pociągnąć ludzi za sobą. Do tego nie można się przyzwyczaić, zobojętnieć - opowiada Krzysztof Ibisz.
Audio
  • Krzysztof Ibisz o swoim telewizyjnym życiu, pozazawodowych pasjach i debiucie na festiwalu w Jarocinie (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Krzysztof Ibisz
Krzysztof IbiszFoto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Krzysztof Ibisz Uważam, że trzeba iść tam, gdzie jest najtrudniej. Bo tylko tam kryje się największy sukces

To jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych, obecny na szklanym ekranie od ponad 20 lat. Laureat trzech Wiktorów Publiczności i dwóch Telekamer. - Dla mnie, i dla całej mojej ekipy, najważniejsze jest, by przygotować dla widzów fantastyczne, bardzo eleganckie wydarzenie telewizyjne. To ma być wysmakowany i pełen emocji wieczór, który dostarczy wzruszeń - tłumaczy showman.


Czytaj także
piotr gąsowski pap 1200.jpg
Piotr Gąsowski. Pechowiec spod szczęśliwej gwiazdy

Krzysztof Ibisz rozkochał w sobie publiczność już na początku kariery, prowadząc wyjątkowe show "Czar Par". Z czasem stał się niekwestionowaną gwiazdą telewizji i dziś prowadzi największe i najpopularniejsze programy rozrywkowe. W studiu rozmawiamy o jego podejściu do pracy i studiach w szkole filmowej, wspominamy legendarne programy telewizyjne oraz festiwale, których był gospodarzem. Nasz gość zdradza też jak wyglądał jego debiut na festiwalu w Jarocinie i mierzy się z "absolutnie niepoważnym" wyzwaniem.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Krzysztof Ibisz (showman, prezenter telewizyjny)

Data emisji: 25.05.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/kd

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seriale na wiosnę: "Twin Peaks", "Wielkie kłamstewka", "Black Sails"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 14:40
- Nad nowymi serialami unoszą się duchy lat 90. i "Duchologii polskiej" Olgi Dendry. Coraz częściej mierzą sie one z problemem przemocy wobec kobiet i dzieci, a ich twórcy coraz chętniej odchodzą od schematu myślenia epizodem - przekonuje krytyczka Klara Cykorz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animal Bar: w muzyce liczy się każdy detal

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 11:00
Animal Bar to warszawski zespół grający indie i rocka alternatywnego. Muzycy opowiadali w Czwórce o swojej twórczości i zagrali akustycznie w naszym studiu.
rozwiń zwiń