Maciej Gudowski - głos z metra

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2014 14:00
Słuchacze znają go z naszej anteny, w wkrótce jego głos zabrzmi też w metrze. Zapraszamy na spotkanie z Maciejem Gudowskim.
Maciej Gudowski
Maciej GudowskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Oficjalnie już wiadomo, że to jego głos będzie zapowiadał stacje na drugiej linii warszawskiego metra. Maciej Gudowski posiada niezwykły dar, ciekawe jak wykorzystuje go w życiu codziennym.

Na czym polega praca głosem, kiedy iść do logopedy oraz czy głos może być narzędziem do uwodzenia… Odpowiedzi na te pytania na pewno znajdą się w naszym programie.

Prowadzący: Karina Terzoni, Michał Migała

Gość: Maciej Gudowski
Tytuł audycji: Dzień Kobiet
Data emisji: 7.11.2014

Godzina emisji: 7.00

(kul)

Czytaj także

JR - francuski Banksy

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 12:44
Brytyjski król street-artu Banksy doczekał się godnego "konkurenta". Francuz JR Artist zdobywa coraz większą popularność na całym świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekologiczny streetart zawładnie ulicami miast?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 10:00
- Ostatnio modny stał się mech, który streetartowcy wykorzystują jako "atrament" - przekonuje Konrad Jerin. - Wykorzystuje się go zamiast farb w sprayu do tworzenia graffiti.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Głos II linii metra Maciej Gudowski: w tym konkursie od początku był jeden zwycięzca - Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 13:24
- Czuję się kredytobiorcą w banku, który nazywa się Słuchacze Polskiego Radia. Zaciągnąłem u Państwa kredyt zaufania, spłacić go pewnie nie będzie łatwo, ale obiecuję, że będę się bardzo starał - powiedział Maciej Gudowski. Lektor zwyciężył w plebiscycie na głos II linii metra.
rozwiń zwiń