Honorata Skarbek o 19. Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 12:28
Honorata Skarbek pojawi się na stoisku Czwórki podczas 19. Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. - Już nie mogę się doczekać, to będzie mój pierwszy raz - cieszy się wokalistka.
Audio
  • Honorata Skarbek opowiada, co będzie robiła na 19. Pikniku Naukowym i zdradza szczegóły swojej nowej płyty "Puzzle" (Czwórka/Dzień Kobiet)
Honoratę Skarbek będziecie mogli spotkać w namiocie Czwórki podczas 19. Pikniku Naukowego. W rozmowie z Kariną Terzoni i Kasią Dydo wokalistka opowiedziała także o swojej nowej płycie Puzzle
Honoratę Skarbek będziecie mogli spotkać w namiocie Czwórki podczas 19. Pikniku Naukowego. W rozmowie z Kariną Terzoni i Kasią Dydo wokalistka opowiedziała także o swojej nowej płycie "Puzzle"Foto: Mateusz Żydek/Czwórka

- Zawsze lubiłam szkołę i dobrze się uczyłam, choć w parze z wiedzą nie szło wzorowe zachowanie. Byłam typem "niegrzecznej prymuski" - zdradziła w Czwórce Skarbek. Przyznała też, że eksperymenty chemiczne przeprowadzała w domu od zawsze. - Uwielbiałam na przykład wybuchy z proszku do pieczenia. Moi rodzice szybko się przyzwyczaili do takich wybryków.

Dziś swoją wiedzę wykorzystuje m.in. w tworzeniu muzyki. Przyznaje, że z nauki można czerpać inspirację, a umiejętność eksperymentowania bardzo przydała jej się podczas pisania utworów na nową płytę. W Czwórce zdradziła także, czego metaforą są tytułowe "Puzzle" i jakie numery znajdą się na krążku.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo i Karina Terzoni

Gość: Honorata Skarbek (wokalistka, kompozytor)

Data emisji: 8.05.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/asz

Czytaj także

Tomasz Dolski: bycie artystą polega na przełamywaniu stereotypów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 15:52
- Wiem, że łącząc style muzyczne stąpam po "cienkiej linii", ale staram się wypracować swój styl, nie być wyłącznie odtwórcą - mówi skrzypek Tomasz Dolski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka na stoku. Zdobyliśmy Zakopane!

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2015 13:30
Tym razem czwórkowa ekipa bawiła się w zimowym plenerze. Odwiedziliśmy Zakopane i wzięliśmy udział w SnowFeście.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kozłowska: biegam na castingi, chwytam każdą okazję

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 18:00
- Wychowałam się na filmach Disneya i zawsze marzyłam, żeby pojechać do Hollywood, ale o aktorstwie na poważnie zaczęłam myśleć niedawno - mówi Małgorzata Kozłowska.
rozwiń zwiń