Mateusz Grzesiak: jestem po to, żeby zmienić świat

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:40
Najpopularniejszy w Polsce coach Mateusz Grzesiak przekonuje, że szczęście każdy musi znaleźć sam i zdradza, że chce dokonać zmiany w myśleniu Polaków.
Audio
  • Mateusz Grzesiak o poszukiwaniu szczęścia i misji zmieniania świata (Czwórka/Dzień Kobiet)
Zdaniem Mateusza Grzesiaka każdy powinien sam dążyć do szczęścia i podejmować ryzyko związane ze zmianami w życiu, zamiast liczyć na los
Zdaniem Mateusza Grzesiaka każdy powinien sam dążyć do szczęścia i podejmować ryzyko związane ze zmianami w życiu, zamiast liczyć na losFoto: Archiwum prywatne

Na spotkania z Mateuszem Grzesiakiem przychodzą setki ludzi, którzy chcą poznać przepis na szczęśliwe życie. Coach przekonuje, że szczęście nie jest nam dane od losu, tylko każdy musi je sobie "zrobić". Przyznaje też, że czuje misję zmieniania świata.

- Jeżeli ja nie zmienię świata, będę się wstydził, że miałem to życie. To jest dla mnie oczywiste, marzy mi się, żeby zapisać się w historii tego kraju jako ktoś, kto dokonał jakiejś transformacji - mówi Mateusz Grzesiak.

Gość Czwórki opowiada też o tym, jak łączy pracę zawodową z wychowaniem córki i w jaki sposób korzysta z technik psychologicznych, komunikując się ze swoją żoną. Zdradza też, że swoją wybrankę poznał w dość nietypowy sposób.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Karina Terzoni, Aleksandra Jasińska

Gość: Mateusz Grzesiak (coach, autor poradników psychologicznych)

Data emisji: 3.07.2015

Godzina emisji: 9.00

mg/kul

Czytaj także

Bądź wdzięczny - to droga do spełnienia

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 12:00
Bycie wdzięcznym obniża ciśnienie, wzmaga poczucie szczęścia, zmniejsza podatność na uzależnienia i ryzyko zachorowań na depresję.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fawn Weaver: związek idealny musi być... nieidealny

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2015 12:30
Związek idealny nie istnieje, ale to nie znaczy, że nie możemy być szczęśliwi - przekonuje Fawn Weaver, blogerka i autorka książki "Klub Szczęśliwych Żon".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Złamane serce to syndrom kliniczny

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2015 13:00
Ból w klatce piersiowej, zakłócenia rytmu serca i powiększenie lewej komory serca - to tylko część medycznych objawów, które pojawiają się po rozstaniu.
rozwiń zwiń