Roma Gąsiorowska i jej życie nieaktorskie

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 11:27
Nowy projekt aktorki W-arte! Open Art Space to miejsce, które połączy w sobie bistro ze sceną, klub i szkołę aktorską.
Roma Gąsiorowska będzie gościem Czwórki w piątkowy poranek
Roma Gąsiorowska będzie gościem Czwórki w piątkowy poranekFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Aktorka Roma Gąsiorowska zagości w trzeciej godzinie audycji "Dzień Kobiet", by opowiedzieć o swoim najnowszym autorskim projekcie. Po godz. 8.00 do naszego studia zajrzy Adam Gutowski, autor książki "Twój modowy notatnik". W książce odkrywa tajemnice stylistów, pokazuje, jak interpretować trendy w modzie oraz wybierać topowe zjawiska i przedmioty.

W pierwszej godzinie audycji "Dzień Kobiet" powiemy o modzie na wrotki, która właśnie powraca w wielkim stylu. Młodzi ludzie zbierają się na wrotkowiskach organizując zawody oraz imprezy. W studiu opowiemy o tym jak nauczyć się jazdy na wrotkach i gdzie wykorzystać nabyte umiejętności.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (11.03) w godz. 07.00-10.00. Audycję prowadzą i Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska.

kd

Czytaj także

Barbara Hetmańska i Sebastian Cybulski: bieganie to dobry sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 10:47
Barbara Hetmańska, do niedawna znana jako Candy Girl, planuje wydanie nowej płyty, a Sebastian Cybulski gra i podróżuje po świecie. Łączy ich jedno - pasja biegania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Kleszcz: lubię uciekać z aktorstwa do jeździectwa

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 09:00
Paweł Kleszcz, aktor, znany z ról m.in. w "Ogniem i mieczem" i "Dług", prywatnie jest miłośnikiem koni i pasjonatem jeździectwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Outsourcing pamięci. Kiedy smartfon wie więcej od ciebie

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 16:40
Coraz rzadziej polegamy na własnej pamięci, a coraz częściej na tej elektronicznej. - Smartfony nie zabijają naszej pamięci, tylko wyobraźnię. A to dużo bardziej niebezpieczne - przekonuje trener pamięci Bartłomiej Boral.
rozwiń zwiń