Anna Gołębicka wie... czego nie pokazywać szefowi

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 15:00
- W korporacji liczą się symbole. Między innymi to, jak podajemy rękę. Ludzie przebojowi witają się pewnie, inni podają dłoń śpiącej królewny, a to nie najlepiej o nich świadczy - tłumaczy Anna Gołębicka autorka książki "Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować”.
Audio
  • Anna Gołębicka o życiu w korporacji. Jak pracować w niej na swoich zasadach? (Dzień Kobiet/Czwórka)
Korporacja ma nie tylko swój dress code, ale też zasady zachowania. Warto je poznać zanim zaczniemy tam pracę
Korporacja ma nie tylko swój dress code, ale też zasady zachowania. Warto je poznać zanim zaczniemy tam pracęFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna

Pierwsze wydawnictwo Anny Gołębickiej to lekki, nowoczesny poradnik pozytywnego myślenia o sobie, swojej pracy, ludziach i miejscu. - W pracy spędzamy większość naszego dnia, warto już na początku ustalić zasady na jakich będziemy funkcjonować w zespole oraz oczekiwania szefa - wyjaśnia autorka i podpowiada, jak odnaleźć się w gąszczu korporacyjnych zasad.

W audycji sprawdzamy też, czy korporacja może mieć duszę i czego dobrego jest nas w stanie nauczyć. Zdradzamy także, czego nie robić na imprezie integracyjnej, jeśli myślimy o awansie.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska i Karina Terzoni

Gość: Anna Gołębicka (autorka książki "Nie pokazuj szefowi. Jak przetrwać w korporacji i nie zwariować")

Data emisji: 22.07.2016

Godzina emisji: 8.15

kul/mc

Czytaj także

Mateusz Grzesiak: jestem po to, żeby zmienić świat

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015 14:40
Najpopularniejszy w Polsce coach Mateusz Grzesiak przekonuje, że szczęście każdy musi znaleźć sam i zdradza, że chce dokonać zmiany w myśleniu Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doula. "Kobieta rodząca musi być królową"

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 14:40
- Dula to osoba, która matkuje matce najczęściej w okresie okołoporodowym i wspiera ją na poziomie psychicznym, fizycznym i emocjonalnym - tłumaczy Małgorzata Borecka Stowarzyszenie "Doula w Polsce".
rozwiń zwiń