X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Boisz się raka? Idziesz na badania?

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2016 10:55
W Polsce każdego roku 19 tysięcy kobiet słyszy diagnozę raka piersi. Wiele stowarzyszeń i inicjatyw walczy o to, by zapobiegać chorobie, informować, ale nie straszyć.
Audio
  • Elżbieta Koncka ze Stowarzyszenia Motoróżowi i Elżbieta Majewska z Polskich Amazonek -Ruchu Społecznego opowiadają o walce z rakiem, zapobieganiu, profilaktyce, informowaniu (Dzień Kobiet/Czwórka)
Co roku na raka piersi umiera w Polsce ponad 5000 kobiet.
Co roku na raka piersi umiera w Polsce ponad 5000 kobiet. Foto: Glow Images/ East News

Polskie Amazonki - Ruch Społeczny informują, że kluczem do zdrowia są badania profilaktyczne, a jedną z dostępnych metod profilaktyki jest samodzielne badanie piersi, wykonywane raz w miesiącu.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu, bo sport to też zdrowie, na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się próba bicia rekordu w samodzielnym badaniu piersi. - My działamy by kobiety się nie bały, bo samobadanie piersi jest proste, łatwe i szybkie - mówią zgodnie Elżbieta Koncka ze Stowarzyszenia Motoróżowi i Elżbieta Majewska z Polskich Amazonek -Ruchu Społecznego. - Mamy kochać swoje ciało, mamy dbać o zdrowie, mamy przecież rodziny, same jesteśmy piękne, odważne, silne bo kobiety takie są - dodają.

Goście "Dnia Kobiet" opowiadają o szczegółach wydarzeń zaplanowanych na 1 października, mówią też dlaczego warto oddać swoje stare biustonosze.

Październik jest miesiącem walki z rakiem.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Karina Terzoni i Aleksandra Jasińska

Goście: Elżbieta Koncka ze Stowarzyszenia Motoróżowi i Elżbieta Majewska z Polskich Amazonek - Ruchu Społecznego

Data emisji: 30.09.2016

Godzina emisji: 8.15

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyprawa bez mężczyzn czyli baby na Babią Górę

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 12:18
Wspólne zdobycie Królowej Beskidów to wyzwanie postawione kobietom z całej Polski przez aktywistki z inicjatywy Dream Team Fabryka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Babcia radzi. Skarby ukryte w pokrzywie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 08:54
Pokrzywa może osiągnąć nawet półtora metra wysokości, jej liście są podłużne i mają ząbkowate brzegi. Wiemy że są parzące, ale mają też mnóstwo witamin i właściwości oczyszczających.
rozwiń zwiń