X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wengroove Hip-Hop Festiwal przeciera szlaki

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 16:30
- To jest oddolna, społeczna inicjatywa, która wzięła się z potrzeby zrobienia czegoś w Węgrowie, czyli w miejscu, w którym żyjemy - opowiadają w "Muzycznym Lunchu" Adrian Majewski i Adam Sołowiński, organizatorzy objętego patronatem Czwórki Wengroove Hip-Hop Festiwal. 
Audio
  • Wengroove Hip-Hop Festiwal. Kto zagra na węgrowskim rynku? (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Marcin Duże Pe Matuszewski
Marcin "Duże Pe" Matuszewski Foto: PAP/Artur Reszko
Posłuchaj też:
koncert elektronika scena swiatła 1200x660.jpg
Nietuzinkowa elektronika na Audioriver w Płocku

Być może są tacy, dla których leżący na Mazowszu Węgrów kojarzy się z nudą i "nic nie dzianiem się". Dla Fundacji Wengroove, organizatora Wengroove Hip-Hop Festiwal, miasto to jest wyzwaniem, przestrzenią do zagospodarowania i wprowadzania innowacji. - Na początku, przy 1. edycji robiliśmy to wydarzenie zupełnie bez doświadczenia. Stopniowo jednak nabywamy go i w ten sposób możemy się realizować, na przykład udzielając wywiadu w Czwórce - żartują Adrian Majewski i Adam Sołowiński.

2. edycja Wengroove Hip-Hop Festiwal odbędzie się 22 lipca, a w rozmowie z Jankiem Kruczkowskim zaproszeni goście zdradzali, kogo usłyszymy tego wieczoru na Rynku Mariackim w Węgrowie. Mówili też, o tym, jak zaangażowany w to wydarzenie jest współpracujący z Czwórką Marcin "Duże Pe" Matuszewski. - Duże Pe wystąpi w roli prowadzącego naszą imprezę oraz pełnił rolę jednego z jurorów w ramach konkursu na support - mówią Adrian Majewski i Adam Sołowiński.

Ile zgłoszeń na konkurs otrzymali, jaki był ich poziom oraz czego zaproszeni goście nauczyli się przy ciężkiej, festiwalowej pracy - tego dowiecie się, słuchając nagrania całej audycji z Czwórki.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Janek Kruczkowski

Goście: Adrian Majewski i Adam Sołowiński (Wengroove Hip-Hop Festiwal)

Data emisji: 3.07.2017

Godzina emisji: 13.11

jsz/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Drewniane Mazowsze. "Obiekty ciągle do odkrycia"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2017 11:00
- Jestem biologiem i psychologiem, który postanowił zagospodarować czas mieszkańcom Mazowsza oraz wielbicielom architektury - mówi Paweł Mazurkiewicz, autor serwisu "Drewniane Mazowsze".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Duże Pe kontra Bruno Jasieński

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 11:12
Jak co tydzień zapraszamy na "Kącik literacki", w którym raperzy mierzą się z poezją, a aktorzy i ludzie kultury z tekstami hiphopowych piosenek. Tym razem z wierszami Brunona Jasieńskiego mierzy się Marcin "Duże Pe" Matuszewski.
rozwiń zwiń