Bezpiecznie na nartach. Co musisz wiedzieć?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 02:55
Zaprosimy Was na kolejną odsłonę cyklu "Zimowy ekspress". Sprawdzimy m.in., jak regenerować siły po intensywnym wysiłku na stoku.
Tematem Dajesz radę będą nie tylko zimowe sporty, ale także bezpieczeństwo podczas korzystania z uroków zimy
Tematem "Dajesz radę" będą nie tylko zimowe sporty, ale także bezpieczeństwo podczas korzystania z uroków zimyFoto: Pixabay.com/Public domain

"Zimowy ekspress" to cykl, w którym serwujemy Wam ciekawostki związane z aktywnościami podejmowanymi podczas ferii zimowych. W nadchodzącym, piątym już odcinku sprawdzimy, co dzieje się z naszymi ścięgnami i chrząstkami podczas uprawiania zimowych sportów. Dowiemy się także, czym jest tzw. kwas mlekowy i zapytamy ekspertów, jak regenerować mięśnie po dniu, pełnym ekspertemalnych aktywności fizycznych.

Porozmawiamy także o historii, powstaniu i działalności Grupy Wyszehradzkiej, w związku z 25. rocznicą powstania tej instytucji.

***

Na audycję "Nawiedzeni" zapraszamy w poniedziałek (15.02) w godz. 11.10-12.00. Program poprowadzi Patryk Kuniszewicz.

kd


Czytaj także

Zdążyć przed feriami. Jak przygotować się na narty?

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 16:20
Zanim wyjedziesz na narty czy snowboard, musisz się przygotować. Podstawą udanego zimowego szaleństwa jest... dobra kondycja.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dowód osobisty za narty? "To niezgodne z prawem"

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 18:25
Od miejskich górek dla saneczkarzy, po profesjonalne narciarskie stoki w Tatrach, gdy wypożyczamy sprzęt, często musimy zostawić w zastaw dowód osobisty. To naraża nas na spore niebezpieczeństwo.
rozwiń zwiń