Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 12:48
W poniedziałkowy wieczór w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zaprosi was do wspólnego trenowania. Gościem audycji będzie także Bogusław Mamiński, szef akcji "Biegnij Warszawo", a także medalista lekkoatletycznych mistrzostw świata i Europy.
Karina Terzoni, dziennikarka Czwórki wzięła udział w akcji Biegnij Warszawą
Karina Terzoni, dziennikarka Czwórki wzięła udział w akcji "Biegnij Warszawą"Foto: Archiwum prywatne

Jak zapowiada Karina Terzoni, dziś "będziemy uprawiać biegi uliczne". Gościem audycji będzie Gościem audycji będzie Bogna Mamińska, współorganizatorka "Biegnij Warszawo". - Porozmawiamy o popularności biegów miejskich, o tym jak rywalizacja i doping kibiców wpływają na nasze wyniki oraz o tym, czy "super gadżety" zrobią  z nas profesjonalnego biegacza - zapowiada dziennikarka.

Powspominamy także ostatnią edycję akcji "Biegnij Warszawo, czyli bieg na 10 km ulicami Warszawy.  - Fajna trasa biegnąca przez centrum Warszawy, masa kibiców, możliwość przybicia "piątki" Robertowi Korzeniowskiemu i szansa na turbo przyspieszenie na ostatnim kilometrze, którym biegnie się z górki do samej mety sprawiają, że specjalnie na te imprezę przyjeżdżają biegacze z całej Polski - opowiadała Karina Terzoni.

Jak w każdy poniedziałek na naszej stronie internetowej pojawi się także nowy filmik z Czwórkowym treningiem personalnym, który przygotowuje specjalnie dla was trener i dietetyk Tomek Romanowski. Znajdziecie w nim propozycję treningu na wszystkie partie ciała.

Każde ćwiczenie wykonujecie przez 30 sekund, powtarzacie trzy razy. Całość robimy minimum trzy razy w tygodniu.

Jedyna opcja, żeby totalnie za darmo, w fajnej atmosferze, pod okiem trenera zyskać wymarzoną sylwetkę!

Zobacz poprzedni trening z Tomkiem Romanowskim <<<

Do tego konkurs! Do wygrania buty do biegania. Nowa para obuwia to idealny pretekst, żeby zacząć trenować dla tych, którzy sport oglądają tylko w TV, a dla tych którzy trenują regularnie.

Na audycję "Rozbiegani" zapraszam po godz. 18.00 w poniedziałek, 6 października.

Karina Terzoni

(kd)

Czytaj także

Żeń-szeń, imbir, zielona herbata - naturalne "dopalacze", które poprawiają nastrój

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 12:00
Zamiast sztucznych produktów i tajemniczo nazywanych substancji, lepiej sięgnąć po naturalne środki pobudzające. Matka natura nie zapomniała o nas i w tej kwestii. Gdzie szukać takich wspomagaczy?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesienią nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 12:00
Choć wciąż jeszcze dopisuje pogoda, niebawem nastanie jesienna aura. Czy to oznacza, że na pół roku, aż do wiosny, możemy "odpuścić sobie” dbanie o kondycję? W żadnym wypadku! - Jeśli pogoda się zmienia, warto po prostu cieplej się ubrać i można spokojnie wyjść na przykład na rower - przekonuje Suza Joanna Bucior.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Badminton - dobry patent na jesień

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 18:15
Tych, którzy nie mają ochoty podczas jesiennej słoty uprawiać joggingu w plenerze, skusić może dyscyplina sportu, którą uprawiać można także halowo - badminton.
rozwiń zwiń