Spartanie - biegacze z innej bajki

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 17:55
W audycji "Rozbiegani" pojawili się Spartanie, czyli grupa biegaczy, którzy postanowili przy okazji uprawiania swojej pasji pomagać innym.
Audio
  • Michał Leśniewski z fundacji Spartanie Dzieciom opowiedział o swojej działalności (Czwórka/Rozbiegani)
Czy w pełnym rynsztunku można biegać?
Czy w pełnym rynsztunku można biegać?Foto: Glow Images/East News

To było wspaniałe spotkanie z prawdziwymi Spartanami, ludźmi, którzy starają się łączyć swoją pasję, czyli bieganie, z niesieniem pomocy innym. W jaki sposób bieganie w zbroi i z tarczą przekłada się na realne pomaganie? - o to gości Czwórki zapytała Karina Terzoni. Spartanie zdradzili także, jak pokonać maraton z obciążeniem i jak się trenuje do takiego biegu.

Gościem Kariny Terzoni był Michał Leśniewski, szef Spartan.

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką <<<

Do tego, jak w każdy poniedziałek, mieliśmy Czwórkowy Trening Personalny pod okiem trenera Tomka Romanowskiego, konkurs z butami biegowymi do zgarnięcia i zapowiedź biegowych wydarzeń.

Na audycję "Rozbiegani" w każdy poniedziałek od godz. 18.00 do 19.00 zaprasza Karina Terzoni.

(kd/czwórka/ac)

Czytaj także

Dla tych, którzy kochają sport - ćwiczenia na żywo

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 08:48
"Rozbiegani" to jedyne miejsce w eterze, które oferuje profesjonalny, trening personalny z solidną dawką dobrego humoru. Trener Tomek Romanowski raz w tygodniu przygotowuje dla słuchaczy Czwórki filmik z zestawem ćwiczeń na wszystkie partie ciała.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Sześciopak" w tydzień? Zobacz, jak skutecznie trenować!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 18:00
Specjalnie z myślą o was trener Tomek Romanowski przygotowuje co tydzień zestawy ćwiczeń dla każdego. Na stronie Czwórki w każdy poniedziałek pojawiać się będą filmy, dzięki którym zobaczycie, jak wygląda profesjonalny trening. Do biegu, gotowi, start!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesienią nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 12:00
Choć wciąż jeszcze dopisuje pogoda, niebawem nastanie jesienna aura. Czy to oznacza, że na pół roku, aż do wiosny, możemy "odpuścić sobie” dbanie o kondycję? W żadnym wypadku! - Jeśli pogoda się zmienia, warto po prostu cieplej się ubrać i można spokojnie wyjść na przykład na rower - przekonuje Suza Joanna Bucior.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
rozwiń zwiń