Robert Korzeniowski o biegach w Arłamowie

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 14:02
29 października w Arłamowie odbędzie się Bieg o Puchar Roberta Korzeniowskiego. Mistrz olimpijski zagości więc w Czwórce.
Chodziarz i lekkoatleta Robert Korzeniowski to wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii
Chodziarz i lekkoatleta Robert Korzeniowski to wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historiiFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Do wyboru dwa dystanse: 35 km i 18 km. Bieg poprowadzono rzadko uczęszczanymi ścieżkami, do niedawna niedostępnymi dla zwykłego turysty, równie pięknymi, a o wiele mniej znanymi, niż szlaki w pobliskich Bieszczadach.

W obu przypadkach są to trasy górskie, malownicze o niewielkich przewyższeniach, z którymi poradzi sobie nawet początkujący biegacz.

Co czeka uczestników biegów w Arłamowie? O tym w rozmowie z Kariną Terzoni opowie Robert Korzeniowski.

***

Na "Rozbieganych" zapraszamy w sobotę (17.09) w godz. 10.05 - 11.00. Audycję poprowadzi Karina Terzoni.

kd/pj

Czytaj także

Treningi według mistrza Roberta Korzeniowskiego

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 13:36
Choć jako sportowiec Robert Korzeniowski osiągnął właściwie wszystko, co było do zdobycia, wciąż stawia sobie nowe cele. Teraz chce zadbać o zdrowie Polaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daniel Formela i sportowe rekordy. Jak "zrobić życiówkę"?

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016 15:02
Najlepsze sposoby na wyrwanie kolejnych sekund, minut z czasu ukończonego wyścigu zdradzał w Czwórce Daniel Formela, wybitny trójmiejski triathlonista.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biegi 24-godzinne. Jak się przygotować?

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 14:49
Andrzej Radzikowski i Paweł Szynal to dwaj zawodnicy, którzy regularnie uczestniczą w biegach 24-godzinnych i... zwyciężają. Jak przygotowują się do takich wyzwań?
rozwiń zwiń