AZS Winter Cup, czyli studencki zjazd w górach

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 12:30
Pod patronatem Czwórki studenci z całej Polski rywalizują w narciarstwie. - AZS Winter Cup to świetna zabawa. Udział w zawodach traktuję hobbystycznie, ale wiem, że wśród zawodniczek są też takie, które ćwiczą codziennie - opowida Kasia Lutoborska, studentka SGH w Warszawie.
Audio
  • AZS Winter Cup. Co trzeba wiedzieć o tegorocznej edycji zawodów w narciarstwie alpejskim dla studentów? (Rozbiegani/Czwórka)
Finał tegorocznej edycji AZS Winter Cup odbędzie się 17 lutego na Harendzie
Finał tegorocznej edycji AZS Winter Cup odbędzie się 17 lutego na HarendzieFoto: Organizatorzy AZS WINTER CUP

AZS Winter Cup to wyjątkowe zawody popularyzujące narciarstwo alpejskie w środowisku młodzieży akademickiej, zrzeszonej w Akademickim Związku Sportowym. - Mamy świetnych zawodników, którym staramy się stworzyć jak najlepsze warunki. Wyjątkowość tej imprezy polega m.in. na tym, że łączy ona w sobie ducha walki ze studencką swobodą - opowiada organizator Rafał Jachimiak.


Czytaj także
narty 1200.jpg
Instruktor narciarstwa. Posiada wiele zdolności

W tym roku - po 10 latach przerwy - zawody AZS Winter Cup wracają na Kasprowy. O szczegółach tegorocznego konkursu oraz o tym, co 17 lutego wydarzy się na Harendzie - dowiesz się więcej z nagrania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Rafał Jachimiak (organizator AZS Winter Cup), Kasia Lutoborska (AZS SGH)

Data emisji: 11.02.2017

Godzina emisji: 10.14

kul

Czytaj także

Jakub na antypodach. Jak się biega po Australii?

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2017 13:50
- Ze względu na upały zawody biegowe w Australii zaczynają się bladym świtem. Na przykład o godz. 5.30. A na przekąskę zawodnicy zamiast batonów dostają pyszne, soczyste arbuzy i melony - opowiada biegacz i bloger Jakub Młynarczyk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pierwsza wyprawa na stok. Jak się przygotować do sezonu narciarskiego?

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2017 09:00
Sezon zimowy to dobra okazja, by wypróbować swoich sił na nartach. Do wyjazdu na stok trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Co trzeba wiedzieć, rozpoczynając swoją przygodę z tym sportem i o czym pamiętać przed założeniem nart?
rozwiń zwiń