Gdzie i jak szukać sportowej motywacji?

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2021 13:50
Jak się zmotywować? - to pytanie nierzadko zadają sobie sportowcy-amatorzy. Czy uda nam się to zrobić samemu, czy powinniśmy sięgać po pomoc profesjonalistów?
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: LL_studio/Shutterstock.com
Ogły Krysian 1200.jpg
Krystian Ogły: bieganie to wchodzenie w mistyczny stan

Jaki jest wpływ sportu na budowanie charakteru i naszej osobowości? Jak kanały w social mediach i najlepsi SportTuberzy przyciągają sportowych idoli i zachęcają do uprawiania sportu?

Naszym gościem będzie Piotr Suchenia uznawany za jednego z najlepszych amatorów maratończyków w Polsce, trener Kamila Leśniaka, trener lekkiej atletyki, biegacz i podróżnik.

W audycji sprawdzimy też jak sprawdzają się urządzenia wearable w treningach. Dziś pójście na siłownie to już nie tylko seria ćwiczeń to również obkupienie się we wszelkie urządzenia, które maja temu treningowi sprzyjać. Czy ma to sens, czy już nie wystarczy nam sama satysfakcja?

***

Na audycję z cyklu "Rozbiegani" w piątek (1.10) o godzinie 9.05 zaprasza Karina Terzoni

pj

Czytaj także

Coach przekonuje: kluczem do znalezienia motywacji jest... zrozumienie siebie

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 13:43
Po raz kolejny nie udało się wytrwać w decyzji, by regularnie biegać? Próba wprowadzenia zdrowszej diety znowu spełzła na niczym? To znak, że mamy problem z realizacją swoich planów. Pomóc nam może trening samokontroli.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Psycholog sportu: motywacja to siła, która pozwala przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 14:54
- Trening mentalny to rozwijanie umiejętności z zakresu psychologii, które mogą być przydatne w sporcie. Pomagamy zawodnikowi w osiągnięciu sukecsu i nauczenia się czerpania radości z uprawianej dyscypliny - mówiła dr Martyna Nowak, psycholog sportu.
rozwiń zwiń